Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Abdurrahman Yılmaz, 4 Mayıs'ta yapılacak olan seçim çalışmalarını sürdürüyor. İstanbul yolu üzerinde bulunan Ramiz Park'ta 7. Grup İnşaat Mütahhitleri ile yemekte bir araya gelen Yılmaz "Tek Başına Değil, Hep Birlikte" mesajını verdi.


Yemek öncesi kapıda 7. Grup adayları İlhan Aysu ve Cemal Başyiğit ile misafirlerini tek tek kapıda karşılayan Yılmaz, yemekten sonra yaptığı konuşmasında, ATSO'ya kurumsal kimlik kazandıracaklarını belirtti


Gecede konuşmasına “Tek Başına Değil Hep Birlikte” sloganıyla başlayan Yılmaz, “Yapabileceğimiz hizmetlerimizi sizlere tanıtmak ve sizlerin değerli fikirlerini almak üzere burada toplandık. Sizlerde düzenlediğimiz bu mütevazı yemeğe hoş geldiniz şeref verdiniz. 21. yüzyıl iletişim ve bilişim çağı dünyada çok ciddi manada bir gelişim var. Bu gelişim öyle bir hızla ilerliyor ki adeta taşları yerli yerinden oynatıyor. Devletleri değiştiriyor, milletleri değiştiriyor. Hatta son zamanlarda sınırlarını dahi değiştirebilecek serüvenle devam ediyor. Dolayısıyla bu değişim sürecinde sadece devletler, milletler değil bireylerde doğal olarak değişmeye başlıyor. Bunun yanında sivil toplum kuruluşları işletmelerin bu manada verimliliğini de arttırarak daha farklı ekonomik faaliyetlerin de olmasına da neden oluyor. “Tek başına değil, hep birlikte” sloganıyla çıktığımız bu yolda önemli sivil toplum kuruluşlarından olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine talip olduk. Akhisar’ımıza yeni bir misyon yeni bir vizyon katalım. Kısaca ana hatlarıyla size projemizden bahsetmek istiyorum. Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak yapmamız gereken önümüze bir hedef koymak bu hedef plan ve program yapmak. Bütün bunların bilinci içerisindeki birlikte hareket ettiğimiz arkadaşlarımızla inanıyorum ki az önce bahsettiğim birlik ve beraberlikle çok şeyler kazanabileceğimize inanıyorum. Yapmamız gereken öncelikle bir kurumsal kimlik içerisinde Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı bu plan ve program içerisine sokmak bir hedef belirlemek.


Bu hedefe varabilme derecemiz bizim başarımızı gösterecektir. Akhisar’a bu güne kadar hizmet etmiş herkese istisnasız herkese teşekkür edeceğim. Dolayısıyla dar düşünceli değiliz, dar görüşlü olmayacağız. İnşallah plan program dahilinde hedefimizi güzel koyduk. Bu hedeflere inanıyoruz ki bu birliktelikler inşallah ulaşacağız. Beni dinleme nezaketinde bulundunuz, davetimize icabet ettiniz sizlere çok teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.