Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun talimatları doğrultusunda uzun yıllardır asfalt bekleyen mahalle sakinleri şimdi çok mutlu olduklarını ifade etti.

“Eskiden Cumhuriyet köyüydük, şimdi Cumhuriyet Mahallesi olduk” diyerek mutluluklarını ifade eden mahalle halkı asfaltın yanında yeni yapılan parkları sayesinde çocukların da şimdi daha mutlu olduklarını belirttiler.

Cumhuriyet Mahallesi 256 sokak ve eklentilerinde yapılan asfalt çalışması sonucu mahalle halkı özellikle toprak yol üzerindeki çıkan tozdan şikayetlerini artık sona erdiğini şimdi sadece altyapı çalışmalarının eksik kaldığını ifade etti. Belediye Başkanı Besim Dutlulu’ya çok teşekkür eden mahalle sakinleri “onun sayesinde mahallemiz çiçek açtı, şimdi artık bütün mahalleli gelip buradaki parkımızda oturuyoruz” dedi.

Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğine vurgu yapan Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Cumhuriyet Mahallesi 256 sokak ilk kez sıcak asfaltla buluştu. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz plan ve program dahilinde çalışmalarını sürdürüyor. Halkımızın ihtiyaç duyduğu her alanda yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.