Tria Yüzük

Tria yüzükler ilk çıktığında aşkımızın dünü, bugünü ve yarını şeklinde reklamları yapılarak tüm kadınlar için oldukça cazip hale getirilmişti.

Tria Yüzük

Tria yüzükler ilk çıktığında aşkımızın dünü, bugünü ve yarını şeklinde reklamları yapılarak tüm kadınlar için oldukça cazip hale getirilmişti. Günümüzde tektaş ve beştaş yüzüklerin daha çok tercih edilmesiyle nispeten sönük kalsa da özellikle tek çocuklu ve eşlerini çok seven hanımlar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Evlenirken tek taş yüzük modası olduğu gibi çocuk olduktan sonra da tria yüzük modası kadınlar arasında yaygındır. Evlilik yıldönümlerinde genellikle bu şekilde üç taş yüzük alınarak aile kavramı öne çıkarılır.

Üç taş yüzük

Bazı genç kızlarımız uzun süre flört ve sevgililik döneminden sonra evlilik teklifi aldıkları için evlilik teklifi edilirken de tektaş değil üç taş yüzük isteyebilirler. Çünkü taşlardan ilki ilişkinin geçmişi için, ortadaki artık mutlu sana ulaştıkları için, sondaki de sonsuza kadar sürmesi için kullanılabilir. Taşların gerçek anlamı bu olmasa da bu şekilde anlam verilerek özel hale getirilmektedir. Bu anlamı dışında tria yüzük evli ve tek çocuklu ailelerin anne, baba, çocuk şeklinde anlamlandırdığı takıdır. Boyut tercihi ve zevklerinize göre tria yüzükleri https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tria-yuzuk da seçebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber