Topuklu Bot

Her sezon oldukça farklı model ve seçenekler ile vitrinlerde boy gösteren topuklu botlar hemen tüm kombinlerin en gözde parçası olabilmektedir.

Topuklu Bot

Her sezon oldukça farklı model ve seçenekler ile vitrinlerde boy gösteren topuklu botlar hemen tüm kombinlerin en gözde parçası olabilmektedir. Topuklu bot ayakkabı aşkınızı çok daha iyi anlatabileceğiniz en özel parçalardandır. Çünkü elbiseler, kotlar, kumaşlar ve hatta çok daha fazlası ile bu harika botları rahatlıkla kullanabilmektesiniz.

Günlük hayattaki yoğunluğunuza kolaylıkla uyum sağlayarak ayaklarınızı yormayacak olan topuklu botlarınız hiç çıkarmak istemeyeceksiniz. Sonbahar ve kış aylarında özel topuk yapısı ve tabanı ile hava şartlarına meydan okuyan bu botlar ile sorunsuz bir sezon geçireceksiniz.

Asaletinden ve şıklığından ödün vermeyenler topuklu botlar ile tamda olmak istedikleri kadın olabileceklerdir. Bu sezon oldukça fazla ilgi gören topuklu botlar mutlaka gardırobunuzda yer almalıdır.

Topuklu Bot Seçenekleri

Geniş renk skalası, farklı topuk seçenekleri ve detayları ile topuklu bot çok fazla seçenek sunmaktadır. Der, mat, rugan, süet, baskılı, metal detaylı, taşlı, fermuarlı gibi seçeneklerin yanı sıra topuklarınız ile de tarzınızı yansıtmanız mümkün olmaktadır. Ahşap görünümlü, parlak, şeffaf, ayna etkili ve farklı forma sahip topuklar ile bu sezon ortalığı kasıp kavurabilirsiniz.  Farklı markaların bot modellerini incelemek için https://www.comertshoes.com/kadin-topuklu-bot-42 sayfasını ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 00:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber