Termal İçlik

Yıllardır atlet olarak bildiğimiz iç giyim çeşidi bu kez yepyeni bir malzemeden yapılmış şekliyle termal içlik olarak piyasaya sunuldu. 

Termal İçlik

Özel malzemeden yapılmış bir atlet türü olarak tanımlaması verilen termal içlik vücudun ısı dengesini koruduğu için sağlık açısından, özellikle soğuk havalarda aranan bir iç giyim çeşidi oldu. Çünkü vücudun kendi oluşturduğu ısıyı termal atletler dışarı vermez, vücutta tutar. Pamuklu tür kumaş çok yaygın bir dokuma biçimidir ama vücut ısısının neredeyse tamamını dışarı verir. Genelde neoteks adı altında toplanan kumaşlardan yapılan termal içlikler ise tam tersi özelliktedir. Bu ürünler aynı zamanda anti bakteriyel ve yüksek yalıtımlıdır.

Termal İçlik Modelleri

Termal içlik nerelerde kullanılır sorusu modellerinden daha çok merak edilir. Soğuk hava koşullarında, istediğiniz sporu yaparken, seyahat ederken, günlük hayatın her alanında termal içlik giyilebilir. Doğal olarak askerler için de çok faydalı bir üründür. Ya da soğuk hava depolarında çalışanlar, kışın balığa çıkanlar giyerler. Böylesi kullanım alanına sahip içliklerinizi https://www.galiyet.com/erkek-termal-iclik formatı üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber