Taze ve Lezzetli Şeker Sucuğu Satın Al

Şeker sucuk Ravza Hurma tarafından üretimi gerçekleştirilen ve ülkemizin dört bir yanına satışını gerçekleştirdiği bir üründür.

Taze ve Lezzetli Şeker Sucuğu Satın Al

Şeker sucuğu bandırma yöresinde daha sık yapılan ve o yöreye ait bir çeşit lokum veya şekerleme türüdür. Anadolu’da çok sık tüketilen ve sevilen bir besindir. Mum gibi silindir şeklinde bir yapısı olan tatlının tam ortasında ceviz bulunur ve cevizlerin çevresini kaplayan lokumu beyaz renktedir. Pek çok işlem sonucunda o halini alan şekerlemenin yapım aşaması biraz zahmetlidir ve uzun sürmektedir. Tatlının yapım aşaması tamamlandıktan sonra yemek için birkaç gün süre bekletilmesi ve sucuğun kuruması beklenir. Geçmiş dönemlerde Osmanlı Mutfağı tarafından sıklıkla yapılan ve iç saray halkının tükettiği tatlılardan bir tanesi olarak sıklıkla tarih kitaplarında kendine yer bulmaktadır. Zahmetli olmasına karşın lezzeti tatlının halen tercih edilen tatlardan biri olma sebeplerinden biridir. Şeker sucuk Ravza Hurma tarafından üretimi gerçekleştirilen ve ülkemizin dört bir yanına satışını gerçekleştirdiği bir üründür ve çok fazla tercih edilmektedir. Uygun fiyatları ile pek çok kişi tarafından tercih edilen firma yıllar süren tecrübesiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Şeker sucuğu ile birlikte birden fazla ürün üretimi ve satışı da firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Sayısız hurma çeşitleri, çikolata ve drajeler, lokum ve şekerlemeler, kuru meyve çeşitleri gibi pek çok farklı çeşit ile firma ürün açısından zengin bir yelpazeye sahiptir.

Ravza Hurma Kimdir?

1998 yılında Medine’de kurulan firma Ravza Hurma ismiyle ticarette kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Disiplinli çalışma yöntemi ve özverili sistemi sayesinde firma 2003 yılında Suudi Arabistan’da çalışmalar gerçekleştirecek kadar ilerleme sağlamayı başarabilmiştir. Burada yapmış olduğu çalışmalar sayesinde kendini hep bir adım öne taşımış ve ürün çeşitliliğine ve kaliteye özen göstererek fark yaratmıştır. Ayrıca yağmış olduğu çalışmalar ile yurtdışında yaşayan Türk girişimcilere de örnek teşkil etmiştir.

Ürünü İncelemek ve Satın Almak İçin: https://www.e-ravza.com/bandirma-seker-sucugu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber