Stok Tankı Nedir?

Stok tankı; su, süt, yağ çeşitleri, kimyasallar ya da asit gibi her türlü akışkan maddenin muhafaza edilebileceği geniş tanklardır.

Stok Tankı Nedir?

Stok tankı; su, süt, yağ çeşitleri, kimyasallar ya da asit gibi her türlü akışkan maddenin muhafaza edilebileceği geniş tanklardır. Özelliklerini yitirmeden uzun süre korunması gereken bu tür sıvıların saklanmasında etkin rol oynayan bu tanklar, tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanıp üretilmektedir.

Tam donanıma sahip olmaları sayesinde barındırdığı ürünün havayla temasını tamamen önleyebilmektedir. Soğuk tutulması gereken ürünleri soğuk, sıcak tutulması gereken ürünleri sıcak tutabilme özelliğiyle her tür koşula uygundur ve dış hava koşullarından etkilenmez.

Paslanmaz çelikle yapılan, hijyen şartlarına uygun bu tanklar istenilen boyutlarda üretilebilmektedir. Ayrıca tankın konulacağı alana göre de özel tasarımlar geliştirilebilmektedir. Bu sayede ürün sahibi stok tankını en verimli haliyle kullanabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber