Sezonun Abiye Elbise Modelleri

Her sezon trendler değişmektedir. Hanımlar gibi her zaman şık ve zarif olmak isteyenler için giyim sektörü devamlı yeni ürünler tasarlamaktadır.

Sezonun Abiye Elbise Modelleri

Her sezon trendler değişmektedir. Hanımlar gibi her zaman şık ve zarif olmak isteyenler için giyim sektörü devamlı yeni ürünler tasarlamaktadır. Sezonun abiye elbise modelleri arasında en fazla dikkatleri çeken sırt dekoltelilerdir. Derin sırt dekolteli ürünlerde dar kesim kullanılmıştır. Casual kesimlerde de sırt dekoltesinin kullanıldığı modeller vardır. Eş, dost, akraba ve arkadaşlarla yapılan özel gecelerde hamile bayanlar için piliseli midi elbiseler öne çıkmaktadır. Piliseli elbiselerin karın kısmı geniş olduğundan hamileler rahat etmektedir. Hem rahatlık hem şıklık için ideal ürünlerdir.

Abiye Elbise Modelleri ve Renkleri

Abiyelerde sıklıkla payet, pul, gipür, taş, boncuk ve tül gibi süsleyici unsurlar kullanılır. Abiye elbise modelleri içinde bu sene kadar tülün şık ve zarif kullanıldığı nadirdir. Tüllü ürünler özellikle yaz ayları için çok tercih edilmektedir. Kollarda kullanılan tülün bazı zamanlarda yakada, etekte kullanıldığı da görülmektedir. Genç kızların balo modellerinde ise çok göz alıcı durmaktadır. Prenses modellerin kabarık eteklerindeki kaliteli tüller modeli şıklıkta bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Ekru, siyah, pudra, kemik ve pembe en fazla talep gören renklerdir. Her renkte en güzel modeller için https://www.roman.com.tr/abiye-elbise adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber