Saç Ekimi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Saç kaybı, günümüzde tedavisi olan bir saç problemidir. Geliştirilen değişik saç ekimi teknikleri sayesinde kadınların ve erkeklerin yaşadığı saç problemleri çözüme kavuşur.

Saç Ekimi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Saç kaybı, günümüzde tedavisi olan bir saç problemidir. Geliştirilen değişik saç ekimi teknikleri sayesinde kadınların ve erkeklerin yaşadığı saç problemleri çözüme kavuşur. Geçmiş yıllarda saç kaybı, daha çok kadınlar için travma oluştururken günümüzde bazı erkeklerin de travma yaşamasına neden olur. Erkeklerde ergenlik çağından itibaren zayıflamaya başlayan saçlar 20’li yaşların ortalarında dökülmeye başlar. Bu yüzden saç kayıpları erkeklerde daha çok görülür.

Birçok modern teknikle uygulanan saç ekimi işlemi yoğun uğraş gerektirdiği için maliyetli bir işlemdir. Saç ekimi fiyatları, ekilecek saç kökü miktarına, uygulanacak yönteme, ek tedavilere, işlemin yapılacağı kliniğin kalitesine, işlemi yapacak doktorun uzmanlığına göre değişiklik gösterir. Emphair Saç Ekim Merkezinde yapılan saç ekim işlemlerini fiyat / performans bakımından değerlendiren hastalar, durumdan memnun kalır. 

Bir Klinik, Saç Ekimi Fiyatlarına Göre İyi veya Kötü Olarak Değerlendirilebilir mi?

Saç ekimi işlemlerinde fiyat belirleyen faktörler genellikle her yerde aynıdır. Kişiye özel uygulanan bu tedavi yönteminin bir başka kişinin tedavisi ile aynı şekilde fiyatlandırılmasını beklemek yanlış olur. Aynı yerde ve aynı anda iki kişiye aynı teknikle saç ekimi işlemi yapılsa bile kullanılacak olan saç kökü miktarı değişeceği için fiyat aynı olmaz.

Bazı dökülmelerin tedavisi için 2500 saç kökü kullanılmasına rağmen bazı tedavilerde 4000 saç kökü kullanılır. Bu durum bile fiyatın büyük ölçüde farklılaşmasına neden olur. Sadece fiyatlarına bakarak bir klinik için iyi veya kötü demek mümkün değildir. Ancak, yapılan işlemlerin kalitesi belirleyici faktör olabilir. Emphair’de saç ekimi yaptıran hastalar hem tedaviden hem de fiyatlardan memnun kalır. Alanında deneyimli uzmanlar eşliğinde gerçekleştirilen yöntemler ile saç sorunu yaşayanlar bu sorunlarından kurtulurlar.

Saç Ekimi Fiyatlarında Farklı Politikalar Uygulamak Mümkün Mü?

Saç ekimi işlemlerinde, farklı fiyat politikaları ile çalışmayı deneyen veya benimseyen kliniklere de rastlamak mümkündür. Hem avantajları hem de dezavantajları olan farklı fiyat politikaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Uygulanan tekniğe göre belirlenen ücret: Saç ekimi sırasında kullanılan tekniğin baz alındığı ücretlendirmedir.
  • Doktora veya kliniğe göre belirlenen ücret: Doktor veya kliniğin uzmanlığına ya da popülerliğine göre daha yüksek ücretler talep edilebilir.
  • Tek fiyat politikası: Yapılan saç ekiminin içeriğine bakılmaksızın yapılan ücretlendirilmedir. Avantajları ve dezavantajları olan bir fiyatlandırma politikasıdır.

odaklı tedavileri ve hastalarına gösterdiği özel ilgi ile hasta memnuniyetini maksimum seviyelere çıkaran Emphair, hastalarına makul fiyatlar ile hizmet verir. Saç ekimi işlemlerinde fiyatlar konusunda bilgi edinmek için firmanın https://www.emphair.com/tr/ web sayfasına bakmanız yeterlidir ya da uzmanlarını arayabilir, kendiniz için en iyi yöntem hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber