Müthiş Para Kazandıran Oyunlar

Müthiş Para Kazandıran Oyunlar

1958 yılından bu yana büyük bir gelişme kaydeden oyun piyasası bütün cazibesiyle katılımcı sayısını artırırken bir yandan da iş olanakları sunuyor. Günümüzde her 100 insandan 70’i video oyunlarına yönelirken %20’lik kısmı ise oyunu bir para kazanma aracı olarak görüyor. Müthiş para kazandiran oyunlar sayesinde kendilerine ufak bir servet oluşturan bu kişilerden biri de siz olabilirsiniz.

Oyun Değerlendirmesi Yaparak Para Kazanma

  1. İnboxDollars

Çoğu oyun üreticisi kullanıcıların deneyimlerini inceleyerek oyunlarında yeniliklere ve eklemelere gidebiliyor. Oldukça büyük olan oyun firmaları İnboxDollars gibi siteler üzerinden kullanıcılara oyunlardaki eksikler ve oyununun gerçek deneyimi hakkında sorular sorarak para ödemesi yapıyor.

  • Mistplay

Android oyunların değerlendirilmesinde kullanılan bu platform oldukça güvenilir ve pasif bir gelir elde etmeyi sağlıyor. Oyun değerlendirmeleri yapmanın yanında geliştirme fikirlerine açık olan sistem üzerinde deneyimlediğiniz bütün oyunlarla ilgili açıklama yapabilirsiniz.

Oyun Deneyim Videosu Çekerek Para Kazanmak

Oyun severler her zaman için kendi oyunlarını değil bazen de başkalarının oynadığı oyunları izlemek isteyebilirler. Hatta Youtube gibi video platformlarında gençlerin sık sık bu videoları izlediği de araştırmalarla sabitlenmiştir. Sizde oyun içerisindeki ilerleyişinizi video haline getirebilir ya da zor olan bölümlerin nasıl geçildiğini gösterebilirsiniz. Videolarınızı geniş platformlarda reklam geliri ekleyerek yayınladığınızda hatırı sayılır meblağlar kazanabilirsiniz.

Oyunda Seviye Atlayarak Üyelik Satmak

Bazı kullanıcılar oyun içerisindeki seviyeleri geçmekte zorlandıkları gibi oyununun ilerleyen kısımlarında kendilerini neyin beklediğini merak etmektedir. Bu merakı gidermek isteyen kişilerin geneli oyunda ilerlemiş olan hesapları satın alma yolunu tutmaktadır. Haberlere konu olan bu ileri seviyedeki profili satma durumu dünya üzerinde legal bir şekilde de yapılmaktadır. Siteler üzerinden ilerlettiğiniz profilinizi satışa sunarak para kazanabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Oyun üreticisi firmalar henüz piyasaya sunulmamış olan oyunlarını denemek ve oyun içerisindeki eksikleri görmek adına kullanıcılara belirli ücretler ödeyerek deneme oyunları oynatmaktadır. Sizde oyun oynama konusunda kendinize güveniyor ve değerlendirme yapabilecek donanıma sahip olduğunuzu düşüyorsanız oyun oyna para kazan sistemi ile çalışan firmalarla görüşebilirsiniz. Büyük video oyunlarının yanı sıra Android ve İOS oyunlarını da deneyimleyerek kazanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber