Jbl Hoparlör İle Sonsuz Müzik Keyfi

JBL Hoparlör özellikle son dönemlerin en iyi hoparlörlerinden biri sayılmaktadır.

Jbl Hoparlör İle Sonsuz Müzik Keyfi

JBL Hoparlör özellikle son dönemlerin en iyi hoparlörlerinden biri sayılmaktadır. Müzik son derece kaliteli bir şekilde dinlenmektedir. Üstelik hoparlör Android ya da İphone ayırt etmeksizin 3 telefon ya da tablete bağlanıp müzik keyfini yaşatmaktadır. Bu hoparlörler sayesinde müzik dinlemek dışında gelen aramaların hoparlöre yönlenmesini sağlar. Üstelik çevresel faktörler kapsamında olunduğunda ses yankılanması da bu şekilde engellenecektir. Suya dayanıklılık bir yapısı olması artı bir özelliğidir. Böylelikle JBL hoparlör ile mesela havuz keyfi yaşarken kesintisizdir. Dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Bu da su geçirmezlik özelliği, toza ya da darbelere karşı dayanıklılık, kapalı ortamlar dışında da kullanma kolaylığı sağlamasıdır.

JBL Hoparlör Şarj Süresi

JBL hoparlör şarj süreleri 20 saate kadardır. 20 saate kadar kesintisiz müzik dinleme keyfi sunabilen özelliktedir. Bu hoparlörler telefon ya da tabletlerden USB girişlerinde de rahatlıkla şarj edilebilir.

Küçük olması sayesinde de çantada taşınabilir; sizin bulunduğunuz her yerde parçanız olabilir haldedir. Bu hoparlörler kolay taşınabilen ve 200 gr.dan az ağırlıktadır. Su geçirmezlik özelliği diğer hoparlör modellerine göre onu bir tık ileriye götürmektedir. Yankı ya da gürültüyü önleyici özelliktedir. JBL hoparlörü bilgisayara bağlamak için bluetooth düğmesine basmanız yeterlidir. Böylelikle algılanma sağlanacak ve müzik dinleme keyfi kaldığı yerden devam edecektir. Teknoloji dünyasının adeta bomba etkisi yaratmasında öncü olan hoparlörler hakkında https://www.desibela.com/jbl-hoparlorler adresinden ayrıca detaylı bilgi alabilir ve bu keyfi doyasıya yaşamak isteyenler de satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber