Halk Bankasından Emekliye Mutlu İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını Halk Bankasından alan ve almayı taahhüt eden emekli maaş müşterilerine 60 ay vadeli ve %0,98 faiz oranıyla 100.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor.

Halk Bankasından Emekliye Mutlu İhtiyaç Kredisi

Emekli maaşını Halk Bankasından alan ve almayı taahhüt eden emekli maaş müşterilerine 60 ay vadeli ve %0,98 faiz oranıyla 100.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunuyor. Halk Bankası emekliye ihtiyaç kredisinden faydalanmak için banka şubesini ziyaret edebilir ya da SMS sile başvuru yapabilirsiniz.

Örnek Hesaplama

Kredi limiti

100.000 TL

Vade

60 ay

Faiz oranı

%0,98

Kredi tahsis ücreti

525 TL

Aylık taksit tutarı

2.332,64 TL

Yıllık maliyet oranı

%15,3311

Kredi Başvurusu İçin Hangi Belgeler İstenir?

Bankadan maaş aldığınız için nüfus cüzdanı ve banka kartıyla başvuru yapabilirsiniz. Yüksek miktarda kredi almak istiyorsanız, ek belge veya kefil talep edilebilir.

Halkbank Emekli Mutlu İhtiyaç Kredi Başvurusu Nasıl Başvuru Yapılır?

Maaşını Halk Bankasından alan ve almayı taahhüt eden her emekli kredi başvurusu yapabilir. Kredi başvurusunu banka şubesinden yapabileceğiniz gibi, SMS ile de yapabilirsiniz.

Halkbank Emekli Mutlu İhtiyaç Kredisi SMS Başvuru

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra büyük harflerle EMEKLI, TC kimlik numarası, talep edilen kredi tutarını aralarında boşluk bırakarak yazıp, 3452’ye SMS göndererek kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Örnek SMS Başvurusu

EMEKLİ 1234567890 4.000 10.000 > 3452’ye SMS gönderin.

Halk Bank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisinin Özellikleri

Halk Bankasından alacağınız mutlu emekli ihtiyaç kredisinde 60 ay vade imkânı ve 100.000 TL kredi limiti bulunmaktadır.

Dosya masrafı ödemeden kredi almak istiyorsanız kredi faiz oranı %1,03, mutlu emekli ihtiyaç kredi faiz oranı %0,98’dir.

Alacağınız kredi için bir kereye mahsus %0,5 binde beş kredi tahsis ücreti talep edilir.

Hayat sigortası yaptırma şartı bulunuyor.

KAYNAK: https://kredi-bilgi.com/

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 00:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber