Günlük Yemek Takımı

Aileler için günlük kullanıma uygun günlük yemek takımı sayesinde kendiniz için de şık sofralar kurabilirsiniz.

Günlük Yemek Takımı

Aileler için günlük kullanıma uygun günlük yemek takımı sayesinde kendiniz için de şık sofralar kurabilirsiniz. Günlük kullanım için tercih edilen yemek takımları genellikle 6 kişiliktir. Yani bir aileye rahatça yetecek şekilde tasarlanır. Takımın içeriğinde ise 6 adet çorba kasesi, 6 adet yemek tabağı, 6 adet servis tabağı ve 6 adet tatlı tabağı olmak üzere 24 parça bulunur. Bazı takımlar ise 3 farklı boyuttaki tabaktan ve 18 parçadan oluşabilir.

Eğer kalabalık bir aileyseniz ya da 6 kişilik takımın yetmediğini düşünüyorsanız 6 kişilik günlük yemek takımı çeşitlerinden 2 takım alarak kullanabilirsiniz. Böylece 12 kişilik takımın yarı fiyatına 12 kişilik kullanıma uygun yemek takımı sahibi olabilirsiniz. Ayrıca çorbalık, sütlük gibi asla kullanılmayan parçalara da mutfağınızda yer vermezsiniz.

Modeller Neler?

Misafir takımlarında genellikle sanatsal desenler, gold ve gümüş renkler gibi daha ağır ancak şık detaylara yer verilir. Bu takımların bulaşık makinesine koyulması uygun olmadığından günlük kullanımı da zordur. Halbuki günlük yemek takımları makineye kolayca koyulabilir ve zarar görmeden uzun yıllar kullanılabilir.

Günlük yemek takımı modellerinde daha renkli ve neşeli desenler tercih edilebilir. Örneğin çiçekler günlük tabaklarda en çok tercih edilen desenlerdir. Ayrıca sadece beyaz desensiz porselen tabaklar da yoğun ilgi görmektedir. Her sofraya uyum sağlayan beyaz şıklığını her zaman severek kullanabilirsiniz.

Siz de tüm günlük yemek takımı modellerine https://www.madamecoco.com/yemek-takimlari/ adresinden erişebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber