Erikli’de Nerede Kalınır, Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Erikli’de kalabileceğiniz adresler arasında Akbaba Çiftliği, Altunhan Beach, İşçimen Aqua Resort Hotel, Erikli Hotel, Natura Bungalows, Yağmur Pansiyon ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Erikli’de Nerede Kalınır, Konaklama Seçenekleri Nelerdir?

Bazen kısa süreli yani sadece bir hafta sonu için ayarlanmış bir tatil planınız bile olabilmektedir. Bunun için sizi fazla yormayacak, kolay ulaşılabilecek, gittiğiniz zaman da konaklama ve yeme, içme seçenekleri ile gereksinimlerinizi karşılayacak bir beldeyi arayabilirsiniz.

Tüm bu maddelerin karşılığı olan Erikli İstanbul’dan 260 km, Yunanistan sınırından 58 km, Çanakkale’den 55 km, Keşan’dan ise sadece 33 km uzaklıkta olan Trakya bölgesinde fakat Ege’nin erikli kiralık ev incisi Saros Körfezinin üzerinde, Gökçeada ile karşılıklı bir konumda yer almaktadır. Kendi özel aracınızla ulaşabileceğiniz gibi otobüs seçeneğini de kullanabilirsiniz. İsterseniz sevdiklerinizle birlikte dilerseniz tek başınıza harika anlar yaşayabileceğiniz belde sıcak ve samimi insanları ile de beğenilmektedir.

Erikli’ ye gittiğinizde kısa süre içinde birçok konaklama noktası bulabilir ve aralarında kolaylıkla değerlendirme yapabilirsiniz. Alternatifleriniz tek bir kategoride toplanmamaktadır. Otel, apart otel, motel, pansiyon, çiftlik evi, köy evi, bungalow evler erikli kiralık yazlık gibi pek çok seçenek sunulmaktadır. Tercihinizi tatilde konfor anlayışınıza göre yapabilirsiniz. Elbette ki birlikte kalacağınız kişi sayısı da önemlidir. Rahat edebileceğiniz şekilde tasarlanmış olan bir tesise gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız da özellikle yaz aylarında oluşan yoğunluk için önemlidir. Eğer çocuklarınız ile birlikte bir tatil geçirmeyi planlıyorsanız yemyeşil bahçelerin içine kurulmuş olan köy evlerini seçebilirsiniz. Apart otellerde oda içinde aradığınız her şey bulunmaktadır. Kendi yemeğinizi hazırlayabileceğiniz mini mutfaklar ve araç gereçler tesis tarafından sağlanmaktadır. 24 saat sıcak su, duş, wc ve ücretsiz wifi çoğu konaklama biriminde mevcuttur. Denize olan yakınlık, tesisin içinde havuz bulunup bulunmaması durumu, kullanabileceğiniz bir otoparkın varlığı gibi etkenler de seçim yapmanızı etkileyebilmektedir. Erikli genellikle çoğu mesafenin birbirine yakın olduğu kolay bir beldedir. Özellikle aracınız varsa istediğiniz her yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yine bisikletiniz ile keyifli turlara katılabilir, keşfedilmemiş doğal güzellikleri görebilir ve fotoğraflayabilirsiniz.

Kalabileceğiniz adresler arasında Akbaba Çiftliği, Altunhan Beach, İşçimen Aqua Resort Hotel, Erikli Hotel, Natura Bungalows, Yağmur Pansiyon ve çok daha fazlası bulunmaktadır. Sezona ait fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber