En Çok Tercih Edilen ISO Belgeleri

ISO, firmaların çok daha kaliteli bir şekilde hizmet sunmasını sağlayan ve bu doğrultuda çeşitli belgeler ve eğitimler sunan bir kuruluştur.

En Çok Tercih Edilen ISO Belgeleri

Günümüzde firmaların sahip olabileceğini onlarca ISO belgesi bulunmaktadır. Bu doğrultuda firmaların en çok tercih ettiği ISO belgelerini ISO 14001 belgesi, ISO 27001 belgesi ve ISO 22000 belgesi şeklinde sıralayabiliriz.

ISO 14001 Belgesi

ISO 14001 Belgesi ya da ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, firmaların en çok tercih edilen ISO belgeleri arasında yer almaktadır. ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, her türlü üretim sektöründe kullanılabilen bir belge ve sistemdir. Günümüzde  yaşanan çeşitli çevresel problemler firmaların çevresel faktörleri dikkate alarak faaliyetlerini sürdürmeleri zorunlu hale gelmiştir. Aksi takdirde çevrede ve ekolojik sistemde çok daha büyük problemler ile karşılaşılacağını ifade etmek mümkündür.

ISO 27001 Belgesi

ISO 27001 ya da ISO Bilgi Güvenliği Sistemi firmaların hem kendi bilgilerini hem de müşterilerinin bilgilerini korumaları için gereken olan bir sistem ve belgedir. Firmalar ISO 27001 belgesine sahip olarak işletmeleri ile ilgili tüm bilgileri güvenilir bir şekilde koruyabilir ve gerektiği zaman oldukça rahat bir şekilde kullanabilirler. Bunun yanı sıra ISO 27001 belgesi firmaların rakiplerinden sıyrılmasını  ve aynı pazarda olduğu firmalardan farkının ortaya koyulmasını sağlamaktadır. Bu doğrultuda pek çok firma oldukça yoğun bir şekilde ISO 27001 belgesini tercih edebilmektedir.

ISO 22000 Belgesi

ISO 22000 Belgesi ya da ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi olarak bilinen belge gıda ve gıda ile ilgili ürün satışı yapan tüm firmaların sahip olması gereken belgeler arasında yer almaktadır. Güvenli bir gıda zinciri oluşturulmasında oldukça önemli bir role sahip olan ISO 22000 belgesi gıdalardaki problemlerin tespiti, kabulü ve ortadan kaldırılması aşamasında son derece etkilidir.

En Hızlı ISO Belgeleri

Yukarıda bahsedilen ISO 14001, ISO 27001 ve ISO 22000 belgelerine ve bunların dışındaki tüm belgelere firmamız aracılığı ile sahip olabilirsiniz. Firmamız aracılığı ile sahip olabileceğiniz ISO belgeleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 00:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber