Elart Ev Tekstili Modelleri

Bizim geleneklerimizde çeyiz önemli bir yer kaplar.

Elart Ev Tekstili Modelleri

Bizim geleneklerimizde çeyiz önemli bir yer kaplar. Çeyiz bir kültür işidir ve hala çok önemlidir. Özellikle bazı kesimlerde öneminden hiçbir şey yitirmeden törensel olma özelliğini hala devam ettirmektedir. Dünyanın birçok ülkesinde ve bizim ülkemizde çeyiz denildiğinde akla kız çocukları gelir. Kız çocukları doğduklarında ebeveynleri tarafından özene bezene çeyizler yapılır. Biriktirilen bu çeyiz için ise sandık çeyizi tabiri kullanılır. Bebek doğduğunda getirilen hediyeler bile sandık çeyizini hatırlatır cinstendir. Çeşitli havlular, lifler, başörtüsü ve yemeniler özellikle bebek büyüdüğünde çeyizine konulsun diye getirilmektedir. Buradan da anlaşılacağı gibi ülkemizde çeyiz gerçekten önemli bir yere sahiptir.

Çeyize Neler Konur?

Çeyize konu olan çeyizlik malzemeler ise çoğunlukla el emeği ve göz nuru ile yapılmış danteller, oyalar, havlu kenarları ve ev tekstili ile ilgili yatak çarşafları ve takımları, sehpa örtüleri, masa örtüleri gibi çok emek gerektiren ve yapımı çok uzun süren kaliteli ve güzel parçalardır. Sandığa konulan çeyizlikler arasında yer alan ev tekstili ürünlerinden bazıları şunlardır:

 • El işçiliği ile yapılmış yemeni, başörtüleri ile namaz örtüleri
 • Çeşitli tekniklerle işlenmiş seccadeler
 • İki şiş veya beş şiş ile örülmüş patikler
 • Yelek ve şallar
 • İğne ile veya tığ ile yapılmış sehpa örtüleri, vitrin örtüleri, masa örtüleri
 • Mutfak takımları ve perdeleri
 • Dantel veya iğne ile yapılmış kenarlı havlular
 • Klozet takımları ve banyo takımları

Çeyiz hazırlamak uzun süre ister ve çok masraflıdır. Evlenecek çift ev alışverişi yapmaya başlamadan önce bir alışveriş listesi hazırlamalıdır. Hazırlayacakları alışveriş listesi sayesinde alışveriş yapmak zamanı geldiğinde olası bir karışıklığı önlemiş olacaklardır. Bunun yanı sıra başka önemli bir konu da alışverişe çıkmadan önce hazırlanan bu liste sayesinde ihtiyaç olmayan eşya alınmayacak, gereksiz para harcamanın önüne geçilmiş olacaktır. Sonuçta para kazanmak çok zordur. Hayat pahalılığı ve geçim zorluğu nedeniyle ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.

Elart Çeyiz Mağazası

 • Elart, yeni kuracağınız evinizin ev tekstili ürünlerini alabileceğiniz bir mağazadır. Birbirinden şık ve modern çeşitlerin bol olduğu ürünler arasından tercih yaparken belki biraz zorlanacaksınız. Pek çok seçeneğin bulunduğu geniş ürün yelpazesi her zevke hitap etmektedir. Çeşitli ev tekstili çeyiz ürünleri arasından kaliteli ve birbirinden şık ürünlerle ev ihtiyaçlarınızı kolaylıkla temin edebilirsiniz. Birbirinden çok seçenekler sunan Elart sizin için şu ürünleri sunmaktadır:
 • Birbirinden şık ve kaliteli olmak üzere yatak örtüleri, yatak takımları, pike takımları
 • Tek kişilik veya çift kişilik nevresimler
 • Yastıklar, yorganlar
 • Havlu ve bornoz setleri
 • Klozet takımları
 • Mutfakta ve salonda kullanmak üzere masa örtüleri
 • Amerikan servis takımları
 • Peçeteler
 • Vitrin örtüleri
 • Hamam takımları

Ev tekstili ile ilgili akla gelebilecek pek çok seçeneği bir arada bulabileceğiniz ve gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi yapacağınız güvenilirlikte bir site olan elart.com güvenilir alışverişin adresidir.

Elart kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olma özelliğinin yanı sıra her keseye uygun ödeme seçenekleri ile de bilinmektedir. İnternet üzerinden veya mağazadan yaptığınız alışverişlerde yapılan taksitler ve diğer ödeme kolaylıklarının yanı sıra belirli aralıklarla yapılan kampanyalar sayesinde keyifli alışverişin zevkini yaşayacaksınız. Kaçırmamanızı tavsiye ettiğimiz Bir başka konuda paket ürünler hakkındadır. Uygun fiyata yapılan paketler halinde satışa sunulan ev tekstili ürünleri gerçekten çok hesaplı ve kaliteli olmaktadır.

İster kendiniz için alın isterseniz sevdiklerinize hediye etmek amacıyla alın. Ürün kalitesinden kesinlikle çok memnun kalacağınızı belirtmekte fayda görüyoruz. Hizmet kalitesi ve güvenirliğinin yanı sıra elart.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde zahmetsiz alışverişin keyfini yaşayacaksınız. Müşteri memnuniyetini kendilerine amaç edinmiş olmaları elart.com sitesinin başka bir özelliğidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber