Clatuu Alfa 360

Clatuu Alfa 360 en genel tanımıyla; vücudumuzun belirli bölgelerine kümelenen inatçı yağları, hedef bölge çevresindeki dokulara ve sinirlere zarar vermeden dondurup, vücudunuzdan doğal yollarla atılmasını sağlayan son teknoloji bir vücut şekillendirme uygulamasıdır. 

Clatuu Alfa 360

Soğuk lipoliz gibi uygulamalarda karşımıza çıkan vakumlama ve dondurma yöntemleri, Clatuu Alfa ile farklı bir boyuta taşınmıştır. Clatuu Alfa, 360 derece vakum uygulayabilir ve 360 derecelik bölgedeki yağ hücrelerini dondurabilir. 3 hafta ila 3 ay arasında gözle görülür sonuçlar verir. 3 aylık süreç tamamlanmadan yeni bir seansa gerek duyulmaz.

Egzersiz ve sağlıklı beslenmeye rağmen erimeyen, genetik, biyolojik sebeplerden dolayı yerleşmiş yağ hücreleri, dikkat ederek almamıza rağmen, kalori ve trans yağlarla devamlı büyüme gösterir. Düzenli spor ve sağlıklı beslenmeyle kalori yakarsak dahi biriken yağ katmanları olduğu gibi kalır. 

Clatuu Alfa 360, birden çok soğutucu başlıkla çene altından diz kapağına kadar olan bölgedeki tüm inatçı yağ katmanlarını dondurup, seans esnasında ve sonrasında kristalleştirilir. Hedef alanda %20 ila %30 oranında incelme sağlamakla beraber, bölgedeki yoğunluğu azaltır. 

Donmuş ve kristalleşmiş yağ hücreleri vücudumuzun doğal metabolizma işleyişi ile vücuttan atılır. Uygulama sonrasında önerilen diyeti yapmak ve bol sıvı tüketmek hedeflenen forma daha rahat ve hızlı ulaşmanızı sağlar. 

Clatuu Alfa 360 Farkı

-Dokuların hiçbir şekilde zarar görmemesi
-Çene altından diz kapağına kadar olan her bölgeye uygun boyut ve ebatta soğutucu başlık
-Seans süresinin kısalığı ve tek seansta gözle görülür etki
-İğnesiz, acısız, modifikasyonsuz

Clatuu Alfa 360 Hedef Bölgeler

-Çene altı
-Koltukaltı
-Kollar
-Sütyen hattı
-Karın bölgesi
-Üst bel bölgesi
-Yan bel bölgesi
-Kalça altı
-İç bacak
-Dizler

https://www.dermaestetik.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2021, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber