Ary Dekorasyon

Yıllardır perde hizmeti alanında hizmet veren ailemizden edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikim ile Ary Dekorasyon olarak sektör içerisindeki hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Ary Dekorasyon

Yıllardır perde hizmeti alanında hizmet veren ailemizden edindiğimiz tecrübe, bilgi ve birikim ile Ary Dekorasyon olarak sektör içerisindeki hizmetlerimize devam etmekteyiz. 2022 yılı içerisinde şirketleşen firmamız, dekorasyon alanında kaliteden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, ev ve ofis dekorasyonunda büyük önem taşıyan stor perde , zebra perde , jaluzi perde sistemlerinde üretim yapmaktadır. Ayrıca sektör içerisindeki önemli markaların satış görevini de üstlenmektedir.

Firmamız, yenilik ve gelişime açık yöneticiler ile tecrübeli personele sahiptir. Bu bağlamda sektör içerisindeki tecrübemiz yenilikçi prensiplerimizle birleşerek, müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli hizmeti sunmamızı sağladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber