Ankara’dan Dünya’ya Açılan Kapı: 3D Printer Ankara

Türkiye’nin yerli ve milli projelerine destek vermek amacı ile kurulduklarını belirten 3D Printer Ankara firması, herşeyi tamamen kendilerine ait olan 3d yazıcı üretimi yaptıklarını kaydettiler.

Ankara’dan Dünya’ya Açılan Kapı: 3D Printer Ankara

Ankara’da kurulmuş olan 3D Printer Ankara firması 3D baskı, 3D printer parçaları ve satışı yaparak ürünlerini bir çok farklı noktaya ulaştırmayı başardı. Firmanın kurucusu Özgür Memiş, Dünya’nın ve Türkiye’nin dört bir yanından siparişler aldıklarını belirtti. Amaçlarının ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak ve bunun yanı sıra Türkiye’nin yerli ve milli projelerine destek vermek olduğunu da söyledi.

“Herşey Sizin Yaratıcılığınıza Bağlı”

Hayal ettiğiniz her şeyi sanal ortamda tasarlayarak somut bir nesneye çevirmenin artık 3d yazıcı teknolojisi ile çocuk oyuncağı haline geldiğini belirten Memiş, gelişmiş teknolojileri ile yüksek çözünürlüklerle basım yapılabildiğini belirtti.

3D Printer Nedir? Neler Yapılır?

3D printer, bilgisayar ortamında tasarlanan üç boyutlu objeleri, 3D baskı teknikleri kullanılarak somuta dönüştüren yazıcıdır. Nesnelerin oluşturulmasında birçok malzemenin kullanıldığı bu teknolojide, yaygın olarak filament (termo plastik malzeme) kullanılmaktadır. Filament yazıcının sıcak kafasına gelince erimeye başlar ve baskı işleminde ise katmanlar halinde nesne oluşturulur. Firmamızın kullandığı 3D printerlar, sektördeki en yeni ve gelişmiş yazıcılardır. Kaliteden ödün vermeyen firmamız, filamentler de dahil olmak üzere, tüm baskı malzemelerinde en kaliteli ham madde ve gereçleri kullanmaktadır.

3D Printerlar ile Yapılabilecekler

  • Medikal: Uzuv protezleri gibi birçok konuda baskı yapabilmekteyiz,
  • Giyilebilir teknoloji ile tekstil ürünleri,
  • Ev tesisatı (Elektronik malzemeler, kombi parçası vb.),
  • Her türlü hediyelik eşya çeşitleri,
  • Çikolata,
  • Ev dekorasyonunda kullanılan her şey,
  • Hassas ve kritik makine parçaları,
  • Otomotiv sektöründe kullanılan parçalar.

Eğer ürünlere göz atmak ve firma hakkında bilgi almak isterseniz https://3dprinterankara.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 01:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber