Akhisarpress.com

 

Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan Akhisar Genç İş Adamları Derneğini (AKGİAD) ziyaret etti. Dernek binasında gerçekleştirilen ziyarette Emniyet Müdürü Turhan’ı Başkan Yılmaz Çatalcalı ve Yönetim kurulu üyeleri karşıladı.


Ziyaret esnasında konuşan Akhisar Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yılmaz Çatalcalı; “Akhisar’da kısa zamandır görevdesiniz, bu kadar kısa bir sürede Akhisar’ın asayiş ve trafiğinde değişiklikleri gözlemliyoruz. Bu değişiklikler bizce iyi yönde gelişiyor. Görevinizi laiki ile yaptığınızın farkındayız. Bir diğer konu ise Akhisar’da motorize ekip kurulması çalışmaları yapma planınıza bizlerde elimizden geldiğince dernek olarak destek olacağız. Yunus ekipleri Akhisar’a güveni ve huzuru getireceğine inanıyoruz. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar diliyoruz. Bizleri ziyaret ederek onurlandırdığınız için yönetimim ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” Dedi.


Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan ise sözlerinde; “Bizler Akhisar’a hizmet için geldik, zaten bunun için varız. . Burası benim 5. Görev yerim, İnşallah burada da çalışıp günü geldiğinde gider başka yerlerde hizmet veririz. Bize yakışanı bildiğimiz kadarı ile, aklımızın erdiği ve gücümüzün yettiğiyle hizmet etmektir. Ama takdir sonuçta yine halkın olacaktır. Yani biz ne yaparsak yapalım bunu yine sizler görüp değerlendiriyorsunuz.  Aslında işin özü şu; Biz huzurluysak sizde huzurlusunuz. 


Akhisar’da Yunus Ekiplerine ihtiyacımız var


Akhisar’ımızda çok sayıda motosiklet var, her yere araçlarla girmek zor oluyor bu yüzden yeni motorize ekip kuruyoruz. Bunun içinde sizlerin ve Akhisar esnafının desteğine ihtiyacım var. Ticaret Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu’na ve Akhisar Belediyesine teşekkür ediyorum. Bu konuda bana destek sözü verdiler, diğer odalarımızdan da desteklerini bekliyorum. Akhisar’ımızı daha güvenli hale getirmek ve olaylara daha hızlı ulaşabilmek adına motorize ekibimize ihtiyacımız var. Siz de dernek olarak bu konuya duyarlı olduğunuz için teşekkür ediyorum.” Dedi.