banner234

Akhisar'ın İlk Ücretsiz İlan Sitesi Hizmete Açıldı

Akhisar’da son zamanlarda elaman bulma konusunda sıkıntı çeken işyerlerinin derdini sonlandıracak olan ilan.akhisarpress.com sitesi hizmete açıldı.

Akhisar'ın İlk Ücretsiz İlan Sitesi Hizmete Açıldı

 

Akhisar’da son zamanlarda elaman bulma konusunda sıkıntı çeken işyerlerinin derdini sonlandıracak olan ilan.akhisarpress.com sitesi hizmete açıldı. Sadece işyerlerinin ilanları değil üye olan tüm Akhisarlılar burada farklı kategorilerde ücretsiz ilanlarını yayınlayabilecek. 


Uzun bir süre yapılan çalışmanın sonucunda Akhisarpress.com’un Akhisarlılar için hazırladığı ilan sitesi tamamen ücretsiz olarak hizmete başladı. Siteye şuan için ilan.akhisarpress.com adresi üzerinden ulaşım sağlanırken, üye olan herkes ücretsiz olarak ilanlarını yayınlaması amaçlandı.


Şimdiden tüm Akhisarlılara hayırlı olmasını diliyoruz. 


Akhisarpress.com Ekibi


İLAN SİTESİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber