Akhisarpress.com

Akselendi Mimar Sinan Ahmet Özkan İlköğretim Okulu personeli branş değişikliği sebebiyle tayini çıkan öğretmenlerine veda yemeği düzenledi.

Branş değişikliği nedeni ile okuldan ayrılan İlknur Baharözü, İsmail Günay ve Erol Topuz öğretmenlerine Dayıoğlu Kasabında önceki gece yemek verdi.

Veda yemeğinde öğretmenlerine teşekkür konuşması yapan Okul Müdürü Kadir Demirel, “Okulumuza hizmet vermiş olan değerli mesai arkadaşlarımıza yapmış oldukları gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ederek sözüme başlamak istiyorum. Arkadaşlarımız baranş değişikliği haklarını kullanarak branşa geçmiş ve okulumuzdan ayrılarak farklı okullara tayin edilmişlerdir..Ben arkadaşlarımızın Akselendi kasabasındaki hizmet süreleri içerisinde önemli hizmetler yaptıklarını ve başarılı öğrenciler yetiştirdiklerini düşünüyorum. Aynı özveri ve çalışma ile gittikleri okullarda da başarılı olacaklarına inanıyor ve bundan sonraki iş hayatlarında mutlu ve başarılı olmalarını diliyorum. Ayrıca bu vesile ile Okulumuza yeni gelen arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyerek onlara da başarılar diliyorum . Katılımları için tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi. .” Dedi
Tayin olan öğretmenlerden, İlknur Baharözü’ne Akselendi Mimar Sinan Ahmet Özkan İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Nevzat Karaoğlan, İsmail Günay’a okul müdür yardımcısı Recep Şivecan, Erol Topuz’a Okul Müdürü Kadir Demirel plaket verdi.