Ziraat Odasından Köylere Zeytin Eleme Makinesi

Akhisar Ziraat Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbuğa İlçemizde son yıllarda zeytin ekiminin

Ziraat Odasından Köylere Zeytin Eleme Makinesi

(Akhisarpress.com) - Akhisar Ziraat Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbuğa İlçemizde son yıllarda zeytin ekiminin yaygınlaşması nedeniyle ihtiyaç haline gelen Zeytin eleme Makinesini temin ederek Harmandalı, Hasköy ve Kavakalan köylerine hibe etti.

Yapılan teslim töreninde Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa, “Göreve geldiğimiz günden itibaren Çiftçilerin ve üreticilerin daha iyi, daha kaliteli ve daha verimli ürünler yetiştirebilmeleri için köylerin ihtiyacı olan zirai alet ve ekipmanları dağıtmaya devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz araştırmalarda gerekli olan Zeytin eleme Makinesinin eksik olduğunu tespit ettik. Bu nedenle Zeytin Eleme Makinelerinin Zeytin üreticilerinin ihtiyacını karşılamak üzere Harmandalı, Hasköy ve Kavakalan köylerine teslimini yaptık. Teslim edilen makinelerin Zeytin Üreticilerine faydalı olmasını temenni ediyorum’ dedi.

Teslim törenine Harmandalı köyü muhtarı Halit Sarıgöz, Hasköy muhtarı Metin Kocaağ, Kavakalan muhtarı Onur Özdemir ile üreticiler; Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa ve yönetimine yapmış oldukları destek için teşekkür ettiler ve çalışmalarında başarılar dilediler.

Törene Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa, Yönetim üyeleri Saim Baltacıoğlu, Türker Subaşı, Meclis üyeleri Şehabettin İnal, Zekeriya Çimen ile Harmandalı köy muhtarı Halit Sarıgöz,Hasköy muhtarı Metin Kocaağ, Kavakalan muhtarı Onur Özdemir ve üreticiler katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber