Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliğinden Akhisar Ziraat Odasına Ziyaret

Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Hilmi SÜREK, Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkan Vekili Mustafa AKÇE, Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Ali Ekber POLAT ve Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatif Müdürü Seçil KÖK Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA’yı makamında ziyaret etti. 

Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliğinden Akhisar Ziraat Odasına Ziyaret

Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Hilmi SÜREK, Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkan Vekili Mustafa AKÇE, Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Ali Ekber POLAT ve Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatif Müdürü Seçil KÖK Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA’ yı makamında ziyaret etti. 

Akhisar’ın zeytin ve zeytinyağı potansiyelinin oldukça yüksek olduğunu belirten Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği Başkanı Hilmi SÜREK “Ekip olarak buradaki varlığımızı canlandırarak daha aktif hale getirme çabamız var. Bununla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Akhisar Ziraat Odası Başkanımızdan bize olan desteklerini esirgememeleri bekliyoruz.” Dedi.

Kooperatifçiliğin çiftçiler için önemini vurgulayan Ziraat Odası Başkanı AKBUĞA “Kooperatif çatısı altında birleşmek çiftçilerimiz için artık daha önemli hale gelmiştir. Akhisar’a ait bir kooperatif hususunda yol haritamızı da belirleme noktasına geldik. TARİŞ’ ten beklentimiz Akhisar üreticisine daha fazla katkı sağlamak adına Akhisar’daki yatırımlarını artırmalarıdır. Üye sayısının artması hem TARİŞ hem de üreticimiz için önemlidir.” Dedi.

Kurumlar arasındaki iletişimin güçlü olması gerektiğinin altını çizen Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA ziyaretten memnuniyetini dile getirerek misafirlerini uğurladı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber