Manisa'da düzenlenen Tarım Fuarına büyük ilgi

Tekno Tarım Manisa 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı, dört günde on binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

Manisa'da düzenlenen Tarım Fuarına büyük ilgi

Traktör ve tarımsal aletlerde satış patlaması yaşandı. 

Tarımın başkenti olarak adlandırılan bereketli Manisa'da çiftçiyi teknolojiyle buluşturan Tarım Fuarı, bu yıl da büyük ilgiyle karşılandı. Manisa Tarım ve Orman İl Müdürlüğü’nün işbirliğinde SNS Fuarcılık tarafından organize edilen fuara, on binlerce kişi ilgi gösterdi. Manisa çiftçisi adeta Fuar Merkezi'ne akın etti. Fuar, tarım üreticilerinin teknolojik gelişmelerle buluşmasına imkan sunarken, bir yandan da yeni tarım makinelerinin tanıtımına olanak sağlıyor. Türkiye'nin birçok ilinden 100'ü aşkın üretici firma, sektörün öncü firmalarının yanı sıra 10'un üzerinde kurum ve kuruluşun da standının yer aldığı fuarda, çiftçilere özel indirimler uygulandı. 

SATIŞ PATLAMASI YAŞANDI

Hibe ve kredi imkanlarından faydalanan üreticilerin yüzü gülerken, firma temsilcileri de tarım makinalarının satışından memnun olduklarını ifade ettiler. 
Traktör firmaları üreticilerden büyük ilgi görürken birçok traktör üzerinde satılmıştır yazıları dikkat çekti. Ya tarımsal aletlerinde büyük bir bölümü fuarda satıldı. 
4 Kasım Perşembe günü açılan fuar, 7 Kasım Pazar Günü akşamına kadar ziyaretçiler tarafından ziyaret edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber