İlçe Tarım Personeline Halkla İlişkiler ve İletişim Semineri

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeline hizmet içi eğitim kapsamında Akhisar Halk Eğitim Merkezi

İlçe Tarım Personeline Halkla İlişkiler ve İletişim Semineri

 

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeline hizmet içi eğitim kapsamında Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğü koordinasyonu ile Belediye Meclis toplantı salonunda  “Halkla İlişkiler ve İletişim” konulu seminer verildi. 


Psikolojik Danışman Neslihan Ayan tarafından verilen seminere Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Akif Şenyürek, Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ufuk Çetinkaya, Müdür Yardımcısı Hasan Hilmi Çekmez, Akhisar Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Serhat Okyay  ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli katıldılar.

 

Seminerin açılış konuşmasını yapan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ufuk Çetinkaya Akhisar’da resmi kurum personeline  yönelik olarak düzenledikleri  ilk halkla ilişkiler ve iletişim semineri  olması nedeniyle  seminer talebinde bulunan İlçe Müdürü Mehmet  Akif Şenyürek'e ve psikolog danışman desteği veren Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Serhat Okyay'a teşekkür etti. Bu konuda diğer kurumlardan gelecek seminer taleplerini de karşılayacaklarını belirtti.

 

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Akif Şenyürek ise Halk Eğitim Merkez Müdürü Ufuk Çetinkaya  ve Rehberlik Araştırma Müdürü Serhat Okyay'a teşekkür ederek başladığı konuşmasında " Halk Eğitim Merkez Müdürlüğümüz ile koordineli olarak yürüttüğümüz faaliyetlerimiz bizleri fazlası ile memnun etmektedir. Bu birlikteliği arttırarak sürdüreceğiz. Günümüzde halkla ilişkiler ve iletişim sadece özel sektörde değil kamu kurumlarında da önem kazanmıştır. İdareciler ve kamu personeli olarak hizmet verirken vatandaşlarımızın memnuniyetini  hedefleyen , anlayışlı ve güler yüzlü hizmet anlayışını gerçekleştirmemiz gerekiyor. Bu bağlamda halkla ilişkiler ve iletişim konulu seminerin bizlere faydalı olacağına inanıyorum.  “ dedi.

 

Akhisar Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğünde görevli Psikolojik Danışman Neslihan Ayan tarafından yapılan sunumda katılımcılara halkla ilişkilerin önemi ve iletişim konularında seminer verildi. Neslihan Ayan  yaptığı sunumda, katılımcıları da  çeşitli aktivasyonlara dahil ederek seminere renk katarken, İlçe Müdürlüğü personelinin aktivasyonlara  ve beyin fırtınasına katkı vermesi, yoğun bir mesainin ardından günün stresinin atılmasına vesile oldu. Seminer sonunda İlçe Müdürü Mehmet Akif Şenyürek tarafından Psikolojik Danışman Neslihan Ayan’a günün anısına bir teşekkür plaketi takdim edildi. 


 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber