Çiftçiye Ekipman Desteği Sürüyor

Akhisar Ziraat Odası köylere yapılan zirai alet ve ekipman desteklerine yenilerini ekleyerek çalışmalarına

Çiftçiye Ekipman Desteği Sürüyor

Akhisar Ziraat Odası köylere yapılan zirai alet ve ekipman desteklerine yenilerini ekleyerek çalışmalarına hız kesmeden devam etti.

Yapılan başvurular sonucunda Akhisar Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulunun karar vermiş olduğu ilçemizin Sazoba, Dereköy ve Selçikli köylerine zirai alet ve ekipmanlar hali hazırda bulunan muhtarların ve köy halkının huzurunda törenle verildi.

Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa;’’İlçemizde tarımın ve çiftçimizin en iyi yerlere gelebilmesi için her türlü yardımı yapmaya devam ediyoruz. Diğer zirai alet ve ekipman yardımı yaptığımız köyler gibi bu üç köyümüzde ekipmanlardan en iyi şekilde faydalanmaları temennimizdir.’’ dedi.

Ekipmanların tesliminde Dereköy muhtarı Musa Pehlivan, Sazoba köyü muhtarı İsmail Muçan, Selçikli köyü muhtarı Abdullah Özenç ve köy halkı köylerine yapılan bu yardımlar neticesinde, teslime gelen Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa başta olmak üzere, Yönetim Kurulu, Meclis Üyelerine ve personeline teşekkür ederek ekipmanlarını sevinçle teslim aldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber