Çandar; Çiftçilerimizin Günü Kutlu Olsun

Çandaroğulları Derya Un ve Yem Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çandar Dünya Çiftçiler gününü kutladı.

Çandar; Çiftçilerimizin Günü Kutlu Olsun

 Çandaroğulları Derya Un ve Yem Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çandar Dünya Çiftçiler gününü kutladı. 

Çandar; “Tüm dünya da ve ülkemizde kutlanan çiftçiler gününüz kutlu olsun. Büyük bir köy haline geldiğimiz globalleşen dünya da, çiftçilerimiz küresel ısınmaya rağmen, ülkenin dalgalı konjöktürel gelişmelerine ve ekonomisine rağmen hayatta her daim umudun var olduğunu göstermektediler. 

Türkiye de tarım sektörü sürekli gelişme kaydeden ve kendini yenilenen bir sektördür. 

Çiftçilerimiz her yıl alın teri ve büyük öz veri ile toprağı işler, eker ve hasat ederler. bazen olumsuz hava koşulları bazende talihsizlikler onlara istedikleri sonuçları vermese de onların tükiye ekonomisine katkısı büyüktür.
Bu anlamda çiftçiler gününüzü kutlar, hasat edeceğiniz ürünlerde bereketli, bol kazançlı ve verimli olmasını dilerim.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2015, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber