Akhisar Ziraat Odasının Zirai Alet ve Ekipman destekleri devam ediyor

Akhisar Ziraat Odasının zirai alet ve ekipman destekleri devam ediyor. Her mahalleye ve her bölgeye uygun zirai alet ve ekipmanı vermeye çalıştıklarını ifade eden Ziraat Odası başkanı Ahmet AKBUĞA ‘Çiftçilerin ve üreticilerin verimli ürünler yetiştirebilmeleri için her mahallenin isteğine ve ihtiyacına göre zirai alet ve ekipmanları temin etmeye çalıştığını, Ziraat Odası olarak üreticilerimizin yanında bulunacağını’ dile getirdi.

Akhisar Ziraat Odasının Zirai Alet ve Ekipman destekleri devam ediyor

 Akhisar Ziraat Odasının zirai alet ve ekipman destekleri devam ediyor. Her mahalleye ve  her bölgeye uygun zirai alet ve ekipmanı vermeye çalıştıklarını ifade eden Ziraat Odası başkanı Ahmet AKBUĞA ‘Çiftçilerin ve üreticilerin verimli ürünler yetiştirebilmeleri için her mahallenin isteğine ve ihtiyacına göre zirai alet ve ekipmanları temin etmeye çalıştığını, Ziraat Odası olarak üreticilerimizin yanında bulunacağını’ dile getirdi.


Hanpaşa Mahalle Muhtarı Halil İbrahim GENCER, Sarıçalı Mahalle  Muhtarı Ünal ADEŞ ve Eroğlu Mahalle Muhtarı Muslihittin KILINÇ mahallelerinde ortak kullanmak üzere zirai alete ihtiyaçları olduğunu belirterek Ziraat Odasına müracaatta bulundu. Yapılan müracaatı değerlendiren Ziraat Odası Başkanı ve Yönetimi Hanpaşa Mahallesine Tesviye Bıçağı,Sarıçalı Mahallesine bir adet Diskaro, Eroğlu Mahallesine bir adet Gübreleme Makinesi hibe edilmesine karar verildi.

Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA Yönetim Kurulu, Meclis Üyeleri ve Personeli ile birlikte Hanpaşa,Sarıçalı ve Eroğlu mahallesine  giderek zirai alet ve ekipmanı Mahalle Muhtarları Halil İbrahim GENCER, Ünal ADEŞ ve Muslihittin KILINÇ’a teslim ettiler. Başta Mahalle Muhtarları ve Mahalle Halkı olmak üzere Ziraat Odası Başkanı Ahmet AKBUĞA ‘ ya  teşekkürlerini sundular.

Ziraat Odası başkanı Ahmet AKBUĞA “ Yakın zaman içerisinde zirai alet ve ekipman verilmeyen mahalle kalmayacağını, ilerleyen zaman içerisinde çiftçilerimize daha geniş kapsamda hizmet vereceğini, verilen zirai alet ve ekipmanların hayırlı olmasını, çiftçilerimize ve mahalle sakinlerine bereketli ürünler yetiştirmelerini diledi.”

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber