Akhisar Ziraat Odası Süt Üreticilerini Destekliyor

Akhisar Ziraat Odası “Her Yaşta Her Gün Süt Tüketelim” sloganı ile süt üreticilerini destekliyor.

Akhisar Ziraat Odası Süt Üreticilerini Destekliyor

 Akhisar Ziraat Odası “Her Yaşta Her Gün Süt Tüketelim” sloganı ile süt üreticilerini destekliyor. 

Ziraat Odasından yapılan açıklamada; “Süt sağlık için çocukluktan başlayarak her yaşta tüketilmesi gereken en önemli besinlerden biridir.

Süt üretiminin sürekli artması, tüketimin bunu takip edememesi şimdiden sorun yaratmaya başladı. Özellikle süt üretiminin artacağı bahar aylarında iç tüketimin artırılması çok daha fazla önem arz etmektedir. Sütteki istikrazsızlık, besi hayvancılığına da darbe vuruyor, tüketicilerimiz  et ve sütü daha pahalıya yemeye başlıyor.

Akhisar Ziraat Odası da bu çerçevede, sağlık açısından son derece faydalı olan süt tüketiminin arttırılması, süt üreticisi çiftçilerimize moral destek sağlanması amacıyla gelen misafirlere süt ikramında bulundu.” Denildi.


Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2016, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber