Zafer Aktaş; "Kazanmak İçin Oynayacağız"

Akhisar Belediyespor futbolda olduğu kadar, basketbolda da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Zafer Aktaş;

Mustafa ÖZDEMİR

Akhisar Belediyespor futbolda olduğu kadar, basketbolda da adından söz ettirmeye devam ediyor. TB2L’de mücadele eden Akhisar Belediyespor basketbol takımı antrenörü Zafer Aktaş Selçuk Üniversitesi maçı öncesi Akhisarpress.com'a özel açıklamalarda bulundu.

Takım gidişatının oturduğunu belirten başarılı çalıştırıcı Aktaş; “ Selçuk Üniversitesi ile Cumartesi günü kendi evimizde oynayacağız şuana kadar Selçuk Üniversitesi’yle 9 maç yaptık. Bu 10. Maçımız olacak, Selçuk Üniversitesi çok ciddi bir rakip hem ekonomik anlamda hem de bulunduğu konum bizden üstün ancak oyuncu kadrosu olarak değil. Daha önce kendi evimizdeki iki maçtan birini kazandık diğerini kaybettik.

Bizde formdayız onlarda formdalar


Ancak bu sene şartlar değişti, takımımıza iki yabancı oyuncu transferi gerçekleştirdik. Bir takım sıkıntılarımızı giderdik. Bizde formdayız onlarda formdalar.”

Selçuk Üniversitesi’nin namağlup ve sayı ortalaması hakkında da açıklamalar yapan Aktaş; “Selçuk Üniversitesi maç başına ortalama 83 sayı atıyor. Bu ciddi bir rakamdır. Biz bunun altında tutmaya çalışacağız, bizim son 5 maçta ortalama yediğimiz sayı 65-66 civarında, müdafaa dahilinde bu ortalamayı geçirmemeye çalışacağız.

Maçı Kazanmak İstiyoruz


Selçuk Üniversitesi maçını kazanmak istediklerini belirten Aktaş; “ Maçı kazanmak istiyoruz, düşünüyoruz demiyorum. Biz onların namağlup ünvanlarıyla ilgilenmiyoruz. Sadece kendi oyunumuzu oynayıp, kendi seyircimiz önünde güzel basketbol oynayıp maçı kazanmak istiyoruz.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber