Youla Akhisarspor'a mı gelecek?

Başarılı futbol grafiği ve sempatik Türkçesi ile bilinen Youla, sakatlığını atlattığını ve Türkiye’ye dönerek futbola devam etmek istediğini söyledi.

Youla Akhisarspor'a mı gelecek?

 

Başarılı futbol grafiği ve sempatik Türkçesi ile bilinen Youla, sakatlığını atlattığını ve Türkiye’ye dönerek futbola devam etmek istediğini söyledi. Youla’nın menajeri Gökhan Bağcılar ise Youla ile ilgilenen bir diğer kulüp ise Akhisar Belediyespor olduğu belirtti.


Cihan Haber Ajansı'na konuşan Youla, en son Denizlispor'da geçirdiği talihsiz sakatlığın ardından yeşil sahalardan 1 yıl uzak kaldığını ifade etti. Şu anda tamamen iyileştiğini dile getiren Youla, Türkiye’yi çok iyi tanıdığını ve çok sevdiğini, bu yüzden Türkiye’ye dönmek istediğini ifade etti.


Youla’nın menajeri Gökhan Bağcılar ise Belçika ve Türkiye’den çok sayıda teklifler olduğunu ancak Youla’nın Türkiye’yi istediğini ifade etti. Menajeri, Youla’nın, Bülent Uygun’un çalıştırdığı Elazığspor’la anlaşmaya yakın olduğunu aktardı. Youla ile ilgilenen bir diğer kulüp ise Akhisar Belediyespor olduğu belirtti.


Gençlerbirliği, Beşiktaş, Eskişehirspor ve Denizlispor takımlarında forma giyen Youla, en iyi performansı Gençlerbirliği'nde yakaladığını kaydetti.


Zaman

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber