Vali Daşöz, Akhisarspor'a övgüler yağdırdı

Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz Akhisar Belediyespor’u Yılmaz Atabarut Tesislerinde Gençlerbirliği maçı hazırlıkları öncesi ziyaret etti.

Vali Daşöz, Akhisarspor'a övgüler yağdırdı

Akhisarpress.com

 

Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz Akhisar Belediyespor’u Yılmaz Atabarut Tesislerinde Gençlerbirliği maçı hazırlıkları öncesi ziyaret etti. Vali Daşöz, futbolculara kendi elleri ile baklava yedirdikten sonra konuşmasında övgüler yağdırdı. 


Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz futbolculara yaptığı konuşmada; “ Sizler sadece Akhisar’ı değil, Manisa’yı, bütün Ege bölgesini temsil ediyorsunuz. Türkiye’de belki en çok sempati duyulan takımsınız. Bazı şehirlerin Süper Lig’de takımı var ama Akhisar tüm Türkiye’nin takımı oldu. Geçtiğimiz yıl çok iyi bir başarı elde ettiniz. Bazı maçlarınızı izleme şansı elde ettik. Çok mutluluk duyduk, bunlar için teşekkür ediyoruz. Bu yıl Süper Lig’de daha güçlü bir kadroyla, inanıyoruz çok büyük işler yapacaksınız. Çok güzel bir yönetiminiz var, çok değerli bir Belediye başkanımız var, kaymakamımız var ilçeyle tam bütünleşmiş bir takımsınız. Bu yıl sizleri Manisa’da çok izleme şansını bulacağız. Eminim özellikle büyüklerle yaptığınız maçlarda, civar illerden de çok büyük seyircilerde gelecek diye düşünüyorum. Sizlere bu yolculuğunuzda başarılar diliyorum. Kazasız belasız bir sezon olmasını diliyoruz.” Dedi. 


Akhisar Belediyespor daha sonra yarın Manisa 19 Mayıs Stadında 21:45’te oynayacağı Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına devam etti.

 

 

 
 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber