Turhan Poyraz Futsal Turnuvasına Cihat Arslan Süprizi

Akhisar Belediyesi ve Akhisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Turhan Poyraz

Turhan Poyraz Futsal Turnuvasına Cihat Arslan Süprizi

 Akhisar Belediyesi ve Akhisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Turhan Poyraz  Futsal turnuvasında dün gece 3 karşılaşma yapıldı.

Her yıl tekrarlanması planlanan ve 22 Şubat’ta başlayan Akhisar Belediyespor’un eski futbolcusu Turhan Poyraz’ın ismi verilen Futsal Turnuvasında dün gece kıyasıya mücadeleler vardı.

CİHAT ARSLAN SÜPRRİZİ

Turnuvada Akhisarspor futsal takımında, Spor toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor’un Teknik Direktörü Cihat Arslan’da oynadı. Akhisarspor futsal takımı dün gece saat 20.00’de SGK takımı ile mücadele verdi. Karşılaşmayı Akhisarspor Futsal takımı 10-5 kazandı.

Günün ilk karşılaşmasında Kaymakamlık-Nüfus takımı ise Ayvaz Dede Ortaokulu’na 14-5 yenilirken diğer karşılaşmada ise Kaymakamlık-1 takımı, Adliye’yi 14-3 yendi.

BUGÜN AKŞAM 4 KARŞILAŞMA VAR

Grup maçlarının bitimine az bir süre kala Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi Çok Amaçlı spor Salonunda yapılan müsabakalarda bugün saat 18.00’de Keskinoğlu ile Özel Yüksel, 19.00’da Garnizon ile Namıkoğul, 20.00’de Jandarma ile Ayvaz Dede Ortaokulu ve günün son karşılaşması erteleme maçı saat 21.00’de Kaymakamlık-1 ile Hanpaşa arasında oynanacak.


Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2016, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber