banner234

Tolunay Kafkas, Akhisarspor'a imzayı attı

Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Akhisar Belediyespor, teknik direktör Tolunay Kafkas ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Tolunay Kafkas, Akhisarspor'a imzayı attı

Akhisar Belediyespor başkanı ve yönetimine kendisini teknik direktörlük görevine layık gördükleri için teşekkür eden Kafkas; “Akhisar Belediyespor’un kurumsal bir yapısı var. Aldığımız bu bayrağı daha ilerilere taşımak için iyi bir mücadele vereceğiz. Herkesin desteğini bekliyoruz. Bu desteğe ve taraftarın sevgisine layık olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.”
 
GENÇ OYUNCULARA ÖNEM VERİYORUM
 
Akhisarspor’u kabul etmesinin asıl amacı sorusuna; “Akhisarspor’un kurumsal yapısı ve birçok şeyi aşmış olması, burada bir kadro oluşturma şansına sahibiz. Özellikle ben genç oyuncu gelişimine çok önem veren bir teknik adamım. Yani kulübe ekstra gelirler elde ettirebilecek genç yetenekleri keşfedip geliştirmek istiyorum. Buna burası çok uygun bir ortam.
 
HER TEKNİK DİREKTÖRÜN YOĞURT YİYİŞİ VAR
 
Kadroyu inceledim, kadroyu ben oluşturmadım ama yeterli gibi gözüküyor. Her teknik adamın kendine göre bir yoğurt yiyişi var. Ona göre biz bakacağız eksik veya fazla yerlere gerekli transferleri yaparız. Önemli olan kulübü yaşatmak. Çizgisini korumak.
 
HEDEF ORTA SIRALAR
 
Bir hedefiniz varmı sorusuna ise; “Bizim için önemli olan şuan ligi orta sıralarda bitirmek” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2016, 20:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber