TFF Başkanı Demirören Akhisarspor'u Değerlendirdi

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Manisa 19 Mayıs Stadında yarın akşam oynanacak Türkiye

TFF Başkanı Demirören Akhisarspor'u Değerlendirdi

Akhisarpress.com (ÖZEL) - Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Manisa 19 Mayıs Stadında yarın akşam oynanacak Türkiye Çek Cumhuriyeti Milli maçı öncesi Akhisar'da yaptıkları toplantıda gazetecilerin Akhisar Belediyespor ile ilgili sorularını yanıtladı.

Akhisar Belediyespor’un ikinci sezonda iyi transferler gerçekleştirerek başladığını ifade eden Demirören; “Akhisar Belediyespor bildiğimiz gibi İstanbul haricinde Süper Lig’de tek ilçe takımı, büyük bir başarı elde ettiler. Bu başarının devamı olması lazım. İlk yarı iyi değillerdi, ikinci yarı iyi transferler yaparak daha iyi oldu. Bizim de temennimiz böyle bir ilçe takımının ligde kalmasından yanayız. İyi bir yönetimi ve kadrosu var.

Stat problemini aşmaları gerekiyor. Süper Lig’in bir kuralı var. Maçlarını Manisa’da oynaması deplasman gibi oluyor. Ama şuan yapacak bir şey yok. İyi çalışıp ligde kalmaları gerektiğini düşünüyorum.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber