Tekvando Milli Takım Kampı Akhisar'da Yapılacak

Türkiye Tekvando Federasyonu Dünya ve Avrupa Şampiyonaları öncesi kampını Akhisar'da yapacağı, Milli takıma

Tekvando Milli Takım Kampı Akhisar'da Yapılacak

Akhisarpress.com - Türkiye Tekvando Federasyonu Dünya ve Avrupa Şampiyonaları öncesi kampını Akhisar'da yapacağı, Milli takıma Akhisar Belediyesinin ev sahipliği yapacağı bildirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Akhisar Belediyespor Tekvando Teknik Direktörü Hüseyin Yüksel "10 Mart Pazar günü saat 09.00 ile 12.00 arası Belediye Meclis Salonunda Türkiye Tekvando Federasyonu Milli Takım Antrenörü İsa Şahin ve Dünya-Avrupa Şampiyonu Temel Alper nezaretinde Milli Takım kamp çalışması yapılacaktır.

Daha sonra Spor Salonunda pratik çalışmalar yapılacaktır. Akhisar Belediyesinin ev sahipliği yaptığı bu kampa Türkiye genelinden sporcu ve antrenörler katılacaktır. Diğer yandan bu kamp Dünya ve Avrupa Şampiyonalarına hazırlık niteliği taşımaktadır" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber