Taraftarlar Derneği Bayanlarından Basketçilere Jest

Basketbol 2. lig lideri Play-Off çeyrek finalinde deplasmanda yenerek 1-0 öne geçen Akhisar Belediyespor erkek basketbol takımının antrenmanını, Taraftarlar Derneğinin bayan üyeleri eşleri ile birlikte ziyaret ettiler. Teknik ekibe 2. maç öncesi karanfiller v e baklava getirip moral verdiler.

Taraftarlar Derneği Bayanlarından Basketçilere Jest

 

Basketbol 2. lig lideri  Play-Off çeyrek finalinde deplasmanda yenerek 1-0 öne geçen  Akhisar Belediyespor erkek basketbol takımının antrenmanını, Taraftarlar Derneğinin bayan üyeleri eşleri ile birlikte ziyaret ettiler. Teknik ekibe 2. maç öncesi karanfiller v e baklava getirip moral verdiler.


2 Mayıs Çarşamba günü  Play-Off’ta 2. maçını seyircisi önünde oynayacak olan Akhisar Belediyespor erkek basketbol takımının 7 yıldır koçluğunu yapan Zafer Aktaş, “Oynayacağımız maç öncesi özellikle bayanların bu jestleri karşısında çok mutlu olduk. Kendilerine v e eşlerine çok teşekkür ederiz. Konya’da oynadığımız  maçtan başarı ile  döndük. 1-0 öne geçtik. Burada kazanmak istiyoruz. Play-Off’ta yarı finale kalarak ilk dörde girmek için mücadele edeceğiz. Tekrar başta bayanlar olmak üzere eşlerine ve çocuklarına bizlere  moral verdikleri için çok teşekkür ediyoruz.” dedi. 

                   

Eşlerinin önerileri ve destekleri ile Basketbol takımının antrenmanını ziyaret ettiklerini söyleyen Taraftarlar Dernek başkanı  Nihat Uz “Futbol takımımız gibi basketbol takımımız da  başarılı bir sezon geçiriyor. Tüm maçlarını eşlerimiz ve çocuklarımızla takip ediyoruz. Selçuk maçı öncesi onlara başarılar diliyoruz.” Dedi. Taraftarlar Derneğinin  ziyaretinde, antrenmana gelen  Akhisar Belediyespor Basketbol takımının 12-13 yaş gurubu oyuncuları da hazır bulundular.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber