Taekwondo Sporcularımız Gurur Vermeye Devam Ediyor

24-25 Kasım tarihlerinde Uşak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce tertiplenen İller arası Minikler Taekwondo

Taekwondo Sporcularımız Gurur Vermeye Devam Ediyor

Mustafa ÖZDEMİR (Akhisarpress.com) - 24-25 Kasım tarihlerinde Uşak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce tertiplenen İller arası Minikler Taekwondo Turnuvasına Uşak’tan 5 kulüp, Isparta'dan 5 kulüp, Antalya'dan 1 kulüp, Burdur'dan 1 kulüp, Kütahya'dan 4 kulüp, Afyon'dan 1 kulüp, Aydın'dan 1 kulüp,Konya'dan 3 kulüp, Manisa'dan 2 kulüp katıldı.

Manisa'dan Akhisar Belediye Spor Kulübü Taekwondo takımı 14 sporcusuyla katıldığı turnuvada 9 sporcu madalya alarak genel klasmanda 1. oldu.

DERECEYE GİREN SPORCULARIMIZ:

1:Perihan Akkuzu 27 kg. da 1.2:Nuray Olçay 33 kg da 1.3:Umut Berhan 40 kg da 1.4:Nurgül Olçay 45 kg da 1.5:Uygar Topçuoğlu +55 kg da 1.6:Aslınur Yıldız 45 kg da 2.7:Nilay Güngör 40 kg da 2.8:Aleyna Akmeşe 50 kg da 3.9:Özenç Kılıç 36 kg da 3.

Kulüp Antrenörü Hüseyin Yüksel, 2013 Federasyon faaliyeti olan Türkiye Şampiyonasına sporcularımız antremanlar ve özel turnuvalarla hazırlık yapmaktadırlar. Özellikle hedefimiz 2013 Yıldızlar Avrapa şampiyonasına Kulbümüzden Milli takım kadrosuna sporcu vermektir dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber