Somaspor; 'Akhisar'ı Sizi Örnek Alacağız'

Yeni bir yapılanma içerisinde bulunan Somaspor, tarihinde ilk kez Spor toto Süper Lig’e yükselen Akhisar Belediyespor

Somaspor; 'Akhisar'ı Sizi Örnek Alacağız'

 

Yeni bir yapılanma içerisinde bulunan Somaspor, tarihinde ilk kez Spor toto Süper Lig’e yükselen Akhisar Belediyespor adına Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti. Somaspor Başkanı Gökhan Gür, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Demirkol, Genel Kaptan Melih Yavaş, Teknik Direktör Bahadır Özgen ve Menajer Fatih Sezer Başkanı makamında ziyaret ederek tebrik ettiklerini dile getirdi.


Zor bir başarıya imza attıklarına vurgu yapan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı yaptığı açıklamada “kentimizin futboldaki başarısı aynı zamanda bölgemizin de başarısıdır. Bölgemizin de bu başarıya sahip çıkacağına inanıyorum. Akhisarspor’un futbolda ezberi bozduğuna inanıyorum ve bunu da Süper Lig’de de sürdüreceğini umuyorum. Bugün yaşadığımız bu şampiyonluk süreci çok hızlı gelişti. İnşallah geriye dönmemiz gereken noktalar kalmamıştır” dedi.


Somaspor olarak yeni bir atılımın içerisinde olduklarına vurgu yapan Somaspor başkanı Gökhan Gür yaptığı açıklamada “öncelikle büyük başarınızdan dolayı tebrik eder, bu başarıdan dolayı bizler de büyük onu ve gurur duyduk. Soma’da futbol adına yeni gelişmeler planlıyoruz. Şuanda stadımızda ve alt yapıda yaptığımız gelişmeler sonunda taraftar sayımız arttı. İnşallah bizler de bu atılımımızı hızlandırarak Soma’yı layık olduğu noktalara taşımak istiyoruz. Sizleri örnek alarak başarılarımıza başarı katmak istiyoruz” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber