Şehmus Özer İsyanlarda

Akhisar Belediyespor’la sözleşmesini fesheden Şehmus Özer, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’na sert eleştiriler yöneltti.

Şehmus Özer İsyanlarda

Haber Merkezi

 

Akhisar Belediyespor’la sözleşmesini fesheden Şehmus Özer, Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’na sert eleştiriler yöneltti.


Geçen sezon Akhisar’da 8 gol atıp bir o kadar da asist yaptığını hatırlatan Şehmus, “Yaptıklarım ortadayken gönderilmeme anlam veremiyorum. Süper Lig kadrosu kurulurken, 1. Lig’den forvet alınmasına yorum yapamıyorum. Bunları söylerken içim rahat, çünkü Hamza Hoca’nın yüzüne de konuştum. ‘Kararına saygılıyım ama ama bana gerekçe göster’ dedim” diye konuştu.


Türkiye’deki teknik adamların kriterlerini anlamayamadığını belirten tecrübeli golcü, “Galiba sadece futbol oynamak değil, onlara yakın olmak, onlar gibi düşünmek veya düşünüyormuş gibi yapmak gerekiyor” ifadesini kullandı. Şehmus şöyle devam etti: “Önceki sezon Mersin’de, geçen sezon Akhisar’da şampiyonluk yaşadım. Yine 1. Lig’de zirveye oynacak bir takıma gidebilirim. KSK’yle bir görüşme oldu. Ben idmanlarımı yapıyor, menajerimden haber bekliyorum.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber