Şampiyonluk Kupasını Alan Akhisar'da Yönetim Kolları Sıvadı

Bank Asya 1. lig şampiyonluk kupasını alan Akhisar Belediyespor’da futbolcular tatile çıkarken, yönetim kurulu ve teknik ekip, stat ve süper lig kadrosu için kolları sıvadı.

Şampiyonluk Kupasını Alan Akhisar'da Yönetim Kolları Sıvadı

 

Bank Asya 1. lig şampiyonluk kupasını alan Akhisar Belediyespor’da futbolcular tatile çıkarken, yönetim kurulu ve teknik ekip, stat ve süper lig kadrosu için kolları sıvadı.


Akhisar Belediye’de Başkan Hüseyin Eryüksel’den sonra en fazla mesai verenlerin başında  gelen Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, “Çok coşkulu bir şampiyonluk kumlası geçirdik. Başta aileleri ile kutlamalarına katılan taraftarlarımıza, bizleri hiç yalnız bırakmayan Akigolara çok teşekkür ederiz. Ayrıca bizleri yalnız bırakmayan V alimiz, Kaymakamızın konuşmalarında bizlere sonsuz destek verecekleri bizlere çok daha fazla çalışma azmi verdi. Tatile çıkan futbolcularımızın tüm alacaklarını ödedik. Karşılıklı kucaklaşarak şimdilik vedalaştık. Teknik ekibimizle önümüzdeki hafta tekrar bir araya geleceğiz. Hamza Hamzaoğlu ve arkadaşları göreve geldikten sonra biz teknik açıdan hiç kararlarına karışmadık ve karışmayacağız. İlk olarak masala oturduğumuz zaman,Bank Asya’da kalsakta, süper lige çıksak ta birlikte devam kararı almıştık. Gelecek hafta yapacağımız toplantıda önerelerini dinleyeceğiz. Karşılıklı görüşlerimiz her konuda dile getirilecek.” Şampiyonluk kupası töreninde  taraftarların “Manisa’da oynamak istemiyoruz” tezahüratları ve stat hakkında da bilgi veren İbrahim Evren Acar, “Bizde ilk günden beri seyircimizin önünde maçları oynamak istiyoruz. Bilindiği Gibi Süper Lig kriterlerini yerine getirilmesi gerekiyor. Bunların çözümü için Belediye Başkanımız Salih Hızlı ve yönetim kurulumuz devamlı görüşme içindeyiz. En kısa zamanda hazırlanan projeleri değerlendireceğiz. TFF sunacağız. Onların görüşleri ve onayları doğrultusunda tüm isteğimiz vefakar seyircimizin önünde sahaya çıkmaktır.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber