banner234

Şampiyon Akselendi Belediyespor

Manisa Birinci Amatör Küme B Grubunda mücadele eden ve geçtiğimiz Mütevelli Belediyespor maçında şampiyonluğunu ilan eden

Şampiyon Akselendi Belediyespor

 

Manisa Birinci Amatör Küme B Grubunda mücadele eden ve geçtiğimiz Mütevelli Belediyespor maçında şampiyonluğunu ilan eden Akselendi Belediyespor, bugün (Pazar) son karşılaşmasını da galibiyet olarak sonlandırarak ligi birinci olarak bitirdi.

Akselendi Belediyespor, maç sonrası şampiyonluk kupasını kaldırdı. TFF temsilcisinden kupayı alan Akselendi Belediye Başkanı İrfan Karahan futbolcuları tek tek tebrik ettikten sonra şampiyonluk kupasını takım kaptanı Süleyman Demirayak’a teslim etti. Şampiyonluk kupasının sevinci yaşayan Akselendi Belediyespor oyuncuları sevinçlerini yöneticileri ve arkadaşlarıyla paylaşarak şampiyonluk kupası ile birlikte poz verdiler.  Ayrıca Akselendi Belediyespor futbolcuları diğer grupta şampiyon olan ve kendilerini desteklemeye gelen kardeş takımları Durasıllı Belediyespor futbolcularıyla da şampiyonluk sevincini paylaşıp hep birlikte poz verdiler.

 

Karabulut Gençlik Gücü: 2

 

Akselendi Belediyespor: 4

 

Stat: Karabulut Tesisleri

 

Saat: 14.00

 

Hakemler: Erdoğan Yayla, Adil Ekiner, Bosal Karaca

 

Karabulut Gençlik Gücü: Oktay, Yusuf, Hüseyin, Mehmet Çavuşoğlu, Çağlar (75.dk Berkcan), Kaan, Şaban, Umut, Emin, Metin, Mehmet Akpınar (Aslan 78.dk)

 

Akselendi Belediyespor: Mahmut, Şerafettin, Onur, Erkan, Süleyman (46.dk Onur Çobanoğlu), Hasan, Şafak (61.dk Özcan), Hakan Çakır, Nazım, Hakan Çakıcı, Onur Özgül

 

Goller: 15.dk Emin (1-0), 30.dk Şaban (2-0) (Karabulut), 42.dk (1-1), 44.dk (2-2), 57.dk (2-3), 76.dk (2-4) Nazım (Akselendi)

 

Sarı Kart: 62.dk Hasan, 69.dk (Hasan) Akselendi, 69.dk Mehmet Akpınar (Karabulut)

 

B Grubunda şampiyonu olan ve Süper Amatör Kümeye yükselen Akselendi Belediyespor, Pazar günü Karabulut Gençlik Gücü ekibine konuk oldu. 30. dakikaya kadar 2-0 mağlup durumda olan Akselendi Belediyespor, Nazım’ın 4 golüyle farkı 2’ye çıkararak son maçını da galibiyetle bitirdi. Nazım B Grubunun gol kralı oldu.

 

Saat 14.00’de başlayan mücadele de ilk gol ev sahibi takım Karabulut Gençlik Gücü’nden geldi. 15.dakikada Emin’in golüyle 1-0 öne geçen Karabulut Gençlik Gücü, 30.dakikada da Şaban golüyle 2-0 öne geçti.  2-0 mağlup olan şampiyon takım, 42. dakikada Nazım’ın golüyle farkı 1’e indirirken Nazım, 44.dakikada attığı 2. gol ile takımına beraberliği getirdi. İlk yarı 2-2 skor ile beraber sona erdi.  İkinci yarı ise gol kralı Nazım, 57. ve 76.  dakikalarda attığı goller ile farkı 2’ye çıkardı ve takımına galibiyeti getirdi.

 

Akselendi ve Durasıllı takımlarının bir arada olmasından gurur duyduğunu dile getiren Durasıllı Belediye Başkanı Mehmet Uygun, “Akselendi ve Durasallı’nın bir arada olmasından bu beni şahsen çok gururlandırıyor. ” dedi.

 

Konuşmalarından ardından futbolcular ve teknik ekip müzik eşliğinde pistte şampiyonluğunu tadını çıkarırken Gülbeyaz Yemek Fabrikası’nın organizasyonunda düzenlenen birbirinden leziz yemekleri afiyetle yediler.  

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber