banner234

Rodallega Trabzonspor'a Gitti

Akhisar Belediyespor'un yıldız golcüsü Hugo Rodallega Hürriyet'in haberine göre Trabzonspor ile anlaşmaya vardı. 

Rodallega Trabzonspor'a Gitti

Akhisar Belediyespor'un yıldız golcüsü Hugo Rodallega Hürriyet'in haberine göre Trabzonspor ile anlaşmaya vardı. 

İşte O Haber;

Trabzonspor, bir süredir görüşme halinde olduğu forvet oyuncusu Hugo Rodallega’nın transferi konusunda mutlu sona ulaştı.

Transferi sonuçlandırmak için bizzat İzmir’e giden başkan Muharrem Usta’nın, Rodallega ile görüştüğü, futbolcuyu ikna ettiği ve el sıkıştığı belirtildi. Rodallega'dan menajerini Türkiye’ye çağırmasını isteyen Başkan Usta, Akhisar Belediyespor yönetimi ile de her konuda anlaşmaya vardı.

Rodallega’nın menajerinin hafta sonu Türkiye’ye geleceği ve yapılacak son görüşmenin ardından imzaların atılacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2017, 00:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber