Maçın Sonuna Kadar Skoru Koruyamadık

Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamzaoğlu

Maçın Sonuna Kadar Skoru Koruyamadık

Haber Merkezi - Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamzaoğlu, "Bugün buraya keşke 3 puanı alıp oturmuş olsaydık ama maalesef son dakikalarda yediğimiz gol ile maçı 1-1 bitirdik. Golü erken bulmamıza rağmen son dakikaya kadar da skoru korumaya başardık. Talihsiz bir gol yedik ve birer puanla ayrıldık. Yolumuza devam edeceğiz. Üzüldük ama ortaya koyduğumuz mücadele önümüzdeki haftalara da taşınacaktır. Oyuncularımı yine de tebrik ediyorum. Her ne kadar berabere de bitirmiş olsak da karşımızdaki rakip Eskişehirspor, ligin güçlü bir ekibiydi." dedi.

Akhisar Belediyesporlu Ahmet Cebe de ilk yarı çok iyi bir oyun oynadıklarını ve Eskişehir'e hiç pozisyon vermediklerini söyledi. Cebe, "İkinci yarı belki biraz daha top tutabilirdik, fazla geriye çekildik. Yine de fazla pozisyon vermemiştik. Yenseydik çok daha iyi olacaktı. Ama olmadı yine de yolumuza devam edeceğiz." diye konuştu.

Antalyaspor maçından aldıkları galibiyetle Eskişehirspor maçına moralli çıktılarını belirten Akhisarsporlu Sertan, "Maçın ilk yarısında iyi ataklarımız vardı. Çok iyi başlamıştık. Demek ki yetmiyormuş. 2. golü de bulmamız lazımdı. Eskişehirspor çok kaliteli bir takım. Çok önemli bir 2 puan kaybettik. Artık asla beraberlik düşünemeyiz. Belki çok kaliteli bir ekip değiliz ama mücadele eden, yüreğiyle oynayan bir ekibiz. Bu maçta 3 puan bizim olmalıydı. Gerçekten çok üzgünüz. Artık önümüzdeki maçlarda bunu telafi etmeye çalışacağız." şeklinde konuştu.

ESKİŞEHİRSPOR CEPHESİ

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, maçta iki farklı devre iki farklı oyun olduğunu söyledi.

Oyundan daha çok maçı kazanma arzusunu gösteren bir oyun oynadıklarını dile getiren Yanal, "İlk yarıda oyuna kötü başlamıştık. İkinci yarıdaki oyunu, bütün oyunda sergilemeliyiz. İlk yarı yumuşak bir tutum içerisindeydik. Bugün eksiyle başladığımız sezona artıyla bitirdik. Bugün çok rahatlıkla kazanmalıydık. Rakibimizin oyunun da tebrik ediyorum. Bizim onlara karşılık vermemiz gecikince basit bir gol yedik. Onları asla küçümsemiyorum. Biz üstte kalmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki maçlara hazırlanacağız artık." dedi.

Eskişehirsporlu Osman Tarık Çamdal için de konuşan Yanal, "Bizim takımda bir çok genç oyuncu var. Tarık da bunlardan bir tanesi. Bunlar çok sık forma giyecekler. Tarık, bugün ender pozisyonlardan birini yaptı. Şuanda 21 yaşında ve Eskişehirspor ve Türk futbolu için bir kazanç olacaktır." dedi.

İlk yarıya kötü başladıklarını dile getiren Eskişehirspor'lu oyuncu Veysel Sarı, "Takım olarak ilk yarıya kötü başlamıştık. Zor olacağını biliyorduk. İstediğimizi sahaya yansıtamadık. İkinci yarıda bir takımın ne kadar mücadele edeceğini, ne kadar keyif vereceğini gösteren bir oyun sergiledik. Neticesinde golü de bulduk. Böyle maçlarda kazanamıyorsan da kaybetmeyeceksin. Ligde ve kupada yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz." dedi.

Eskişehirsporlu oyuncu Osman Tarık Çamdal da "Zor bir deplasman biz bekliyorduk. İlk yarıda istediğimiz oyunu ortaya koyamadık. İkinci yarıda biz biz yapan oyunu sergiledik ve beraberliği aldık. Kaybetmediğimiz için mutluyuz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber