Maça Günler Kala Hocalar Ne Dedi

Süper Lig'e çıkacak ikinci takımın belli olacağı Çaykur Rize-Akhisar maçına 4 gün kala söz teknik adamlarda...

Maça Günler Kala Hocalar Ne Dedi

 

Süper Lig'e çıkacak ikinci takımın belli olacağı Çaykur Rize-Akhisar maçına 4 gün kala söz teknik adamlarda...


HAMZA HAMZAOĞLU: YAKIŞANI YAPACAĞIZ


“Süper Lig’e yükselme yarışında yer almamız başarımızın kanıtı. Biz takım olarak 33 maçın karşılığını almak istiyoruz. Beraberlik de bize yetiyor ama futbolumuzdan ödün vermeyeceğiz”


Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Rizespor karşısında bu sezonki başarılarını taçlandıracakları bir maça çıkacaklarını belirtti. Beraberliğin kendilerini Süper Lig’e taşıyacak olmasına rağmen oyun tarzlarından ödün vermeyeceklerini kaydeden Hamzaoğlu, “Süper Lig’e yükselme yarışında yer almamız, başarımızın kanıtı. Çok güzel bir sezonu geride bırakmak üzereyiz. Fair-Play içinde geçen sezonda herkesi başarılı olarak görüyorum. Biz takım olarak başarımızı önümüzdeki hafta taçlandırmak istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz de var, oyuncularıma inanıyorum. Kaybeden takım için her şeyin sonu olmayacak. Sonuçta Play-Off’tan Süper Lig’e yükselme şansı da var. Beraberliğe yönelik bir oyun düşüncemiz yok. Sahada futbolun gerektirdiği şeyleri yapıyoruz. Kazanamazsak da beraberlik için gerekli mücadeleyi sahaya yansıtacağız” dedi.


‘Sonuna kadar savaşacağız’


Ege temsilcisinin tecrübeli file bekçisi Oğuz Dağlaroğlu da, Rizespor maçıyla ilgili şu sözleri sarfetti: “Futbolda beraberliğin yettiği düşüncesi takımlara olumsuz şekilde yansıyor. Bizim her zamanki gibi oynamamız gerekiyor. Bu sene deplasmanda çok iyi sonuçlar aldık. Hak edenin maçı kazanacağını düşünüyorum. Süper Lig’e adımızı yazdırmak için 90 dakika boyunca deyim yerindeyse savaşacağız. Tüm sezonunun karşılığını alacağımız bir karşılaşma olacak.”


GİRAY BULAK: FİNALLERE ALIŞIĞIZ


“Kazanmaktan başka şansımız yok ve bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Bolu deplasmanında istediğimizi aldık. Şimdi sahamızda Süper Lig’e çıkmanın sevincini yaşamak istiyoruz”


Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Giray Bulak, 33 haftaya bedel bir maç oynayacaklarını söyledi. Akhisar’ın kendilerine göre daha şanslı olduğunu belirten Bulak, “Çünkü iki türlü skor rakibimize yarıyor. Bizim kazanmaktan başka şansımız yok. Bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Final maçlarına alışığız. Bolu deplasmanında da kazanmak zorunda olduğumuz maçı başarıyla geçtik. Şimdi evimizde oynayacağız. Bu tür maçların oyuncusu olmaz. Hangi oyuncu olursa olsun yüzde bir milyon kendini ortaya koyacak bir oyun olur” dedi. Taraftara çok iş düşeceğini de sözlerine ekleyen Bulak, “Sakinlik lazım, rahat, güleryüzlü ve kendinden emin olmak gerekir. Biz şehir olarak, takım olarak bunlara alışığız ve hazırız. Akhisar Belediyespor maçını kazanmak için her şeyi deneyeceğiz. İnşallah iyi ve centilmence bir oyunla bize lazım olan galibiyeti alırız” diye konuştu.


‘Ölüm kalım maçı’


Karadeniz ekibinin kaptanı kaleci Ramazan Kurşunlu ise şunları söyledi: “Sözün bittiği yerdeyiz. Tabir uygunsa ölüm kalım maçına çıkacağız. Hazırlıklarımıza başladık. Takım arkadaşlarım bu büyük maçın, bu günün farkında, galibiyetin inancında. Mutlu sona ulaşmak için çabalayacağız. Bu hafta her şeyi geride bırakalım. Tribünlerde boş yer kalmasın. Taraftarımız 90 dakika bizi desteklesin.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber