İşte Akhisar Belediyespor'un Maçlarını Oynayacağı Stat

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor basın sözcüsü İbrahim Evren Acar

İşte Akhisar Belediyespor'un Maçlarını Oynayacağı Stat

Akhisarpress.com/ÖZEL- Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Akhisar Belediyespor basın sözcüsü İbrahim Evren Acar Akhisarpress.com muhabirine yaptığı açıklamada, 2013-2014 sezonu maçlarını yeniden Manisa 19 Mayıs Stadında oynayacaklarını ifade etti.

Acar, geçtiğimiz sezon Akhisar Stadının yeterli görülmemesi nedeniyle Manisa 19 Mayıs Stadında oynadıkları maçlarını bu sezonda Manisaspor yönetimiyle görüşerek, tekrar anlaşmaya vardıklarını 2013-2014 sezonu maçlarını yeniden Manisa 19 Mayıs Stadında oynayacaklarını söyledi.

Kamp programı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Acar, Takımımız 1 Temmuz Pazartesi günü tesislerimizde toplanıp 15 günlük bir çalışma yapacak. 16 Temmuz’da Almanya’da 14 günlük bir kamp programımız var şuan yer olarak tam net değil, ancak bu süre içinde toplam 4 takımla hazırlık maçımız var bunlardan ikisi Basel ve Freiburg diğer takımlar daha sonra belli olacak diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber