Hüseyin Tanrıverdi: 'Akhisarspor'a Desteğimiz Tam'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Süper Lig mücadelesi veren Akhisar Belediyespor’u tesislerinde ziyaret etti.

Hüseyin Tanrıverdi: 'Akhisarspor'a Desteğimiz Tam'

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi Süper Lig mücadelesi veren Akhisar Belediyespor’u tesislerinde ziyaret etti.

 

HABER FOTO VE VİDEO : MUSTAFA ÖZDEMİR


Ligin bitimine son hafta kala takıma moral ziyaretinde bulunan Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi, Akhisarspor yönetimi ve oyuncuları ile bir araya geldi. Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın da katıldığı ziyarette Tanrıverdi Akhisar’ı sonuna kadar destekleyeceklerini belirtti. Tanrıverdi Konuşmasında , “ Bu maçta Akhisarspor berabere kalsa bile Süper Lige çıkma imkanına sahip olacaktır. Dolayısıyla Akhisarspor’umuza bu maçta başarılar diliyoruz. Bu güne kadar belki Akhisarspor ile yeteri kadar ilgilenemedim. Ama buradaki yönetici arkadaşlarım ve vekilimiz Uğur bey takımı hiç yalnız bırakmadılar.


Ancak Akhisarspor Süper Lige çıktığında bilsinler ki hep birlikte büyük bir destek vereceğiz. İnşallah bu maçı da başarılı bir sonuç ile bitirecek ve Süper Ligde egenin tek temsilcisi ünvanını alacaktır. Bundan dolayı Akhisar’ın süper lige çıkmasını hem Akhisarlılar hem Manisalılar hem de Egeliler olarak istiyoruz. Şimdiden kendilerine başarılar diliyorum, önemli bir maç, Allah yardımcıları olsun. “ dedi.  


Çok sayıda yöneticinin de katıldığı ziyarette takıma baklava ikram edildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi  ise tüm oyunculara kendi eliyle baklava ikram etti.  Son olarak Tanrıverdi Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu’na zorlu Rize deplasmanında başarı dileklerini iletti. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber