banner113

Herkes Tamam Masada Bir Tek O Kaldı

Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Akhisar Belediyespor’da iç transferin yüzde 90’ı tamamlandı.

Herkes Tamam Masada Bir Tek O Kaldı

 Spor Toto Süper Ligde mücadele eden Akhisar Belediyespor’da iç transferin yüzde 90’ı tamamlandı. 

Konu ile ilgili Akhisarpress.com’a açıklama yapan Akhisar Belediyespor basın sözcüsü İbrahim Evren Acar; “Şuana kadar iç transfer çalışmalarının yüzde 90’ını tamamladık. Bir futbolcumuz ile tekrar görüşmelerimizi sürdüreceğiz. İç transferi tamamladıktan sonra önümüzdeki günlerde basın ile paylaşacağız. 

Dış transfer çalışmalarımız başlamadı

Dış transfer ile ilgili basında çıkan haberlerin doğruyu yansıtmadığını ifade eden Acar; “Şimdiye kadar yönetim kurulumuz dış transfer ile ilgili bir çalışmada bulunmadı. Basında çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor. Hocamız ve ekibi bazı futbolcular ile görüşüyor olabilir. Ancak yönetimimizin şuana kadar dış transfer çalışması bulunmuyor”  şeklinde konuştu.

Diğer yandan Akhisar Belediyespor’un iç transfer çalışmalarında birçok oyuncusuyla anlaştığı sadece Bilal Kısa ile yeniden masaya oturacağı öğrenildi. 


Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2014, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber