Hamzaoğlu, Bursa Maçını Değerlendirdi

Spor Toto Süper Lig'de, Bursaspor ile sahasında 2-2 berabere kalan Akhisar Belediyespor'da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu

Hamzaoğlu, Bursa Maçını Değerlendirdi

Spor Toto Süper Lig'de, Bursaspor ile sahasında 2-2 berabere kalan Akhisar Belediyespor'da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, 2-0 öne geçmelerine rağmen galibiyeti koruyamadıkları için üzgün olduklarını söyledi.


Maç sonu düzenlenen basın toplantısında konuşan Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Hamzaoğlu, "'Tempolu iyi maç olacağı başından belliydi. Her iki takımda iyi mücadelesi ve attıkları 2 gol vardı. 2-0'lık skoru ne olursa olsun korumamız lazımdı. Bizim, yaptığımız hataları çok iyi değerlendirmemiz lazım. Takım her geçen gün daha iyiye gidiyor. Daha da iyi olacağına inanıyorum. Her iki takımada başarılar diliyorum." dedi.

Hamzaoğlu bir soru üzerine, zor mücadele olacağını bildikleri için savunma ağırlıklı oyuncularla sahaya çıkmayı uygun gördüklerini söyledi.

Akhisar Belediyesporlu İbrahima Sonko, ilk defa 2-0 öne geçtik ama 2 gol yedikleri için üzgün olduklarını söyledi. Sonko, geçen haftalara göre katımın iyi yönde gelişme kaydettiğini ifade etti.

Akhisar Belediyesporlu Mert Kaytantaş da galibiyeti kaçırdıkları için üzgün olduklarını, hataları görerek düzelteceklerini söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise sahada sergilenen oyunun dönemin en kötü oyunu olduğunu söyledi.

Maça iyi başlayamadıklarını belirten Sağlam, "İlk devrenin son bölümünde oyunun hakimiyetini ele geçirdik. Birçok pozisyon yakaladık ama pozisyonları gole çeviremedik. İkinci yarıda golden sonra iyi oynayamadık, iyi maç olmadı. Maçı 2-2 bitirmek ve 1 puan almak sevindirici taraf oldu. Bize yakışmayan oyun oldu." dedi.

Kasımpaşa maçı hariç, bu oyunun dönemin en kötü oyunu olduğunu aktaran Sağlam, "Burada beklemediğimiz 2 puanı kaybettik. Akhisarspor takımı, karşısında kazanmayı düşünen takım bulduğu zaman kontrataklarla golü bulan takım. Geriye düştüğünüz zaman, gol yediğinizde pozisyonlar verebiliyorsunuz. Burada istemediğimiz puan kaybı yaşadık. Akhisarspor'a başarılar diliyorum." dedi.

Akhisarspor maçının geride bıraktıklarını ve salı günü Türkiye Kupası'nda Nazillispor ile oynayacakları maçı düşünmeye başlayacaklarını belirten Sağlam, "Salı günü de karşımızda çok farklı bir grup olmayacak. Çok iştahlı bir takımı karşımızda bulacağız. Burada yaptığımız hataları düzelterek benzer hataları yapmamaya çalışacağız." dedi.

Bursasporlu futbolcu Hakan Arslantaş, kesin galip gelmek istediklerini ancak bunu başaramadıklarını söyledi. Hakan, Akhisarspor'un iyi mücadele ettiğini, yenik durumdan skoru 2-2'le getirmenin iyi olduğunu belirtti.

Bursasporlu futbolcu Musa Çağıran da maçın 35. dakikasına kadar iyi mücadele eden tarafın Akhisar Belediyespor olduğunu söyledi. Musa, maçı 2-2 yaptıktan sonra üçüncü golü de bulabileceklerini ancak kendi topun kendi oyuncularına çarptığını ve gol olmadığını, bu yüzden galibiyeti kaçırdıklarını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber